Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała Drukuj
23.12.2016.

„Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała” to tytuł projektu zrealizowanego przez Stowarzyszenie „Zameczek”. Organizacja zorganizowała działania, które w nietypowy, a zarazem efektywny sposób wpływają na zagospodarowanie czasu wolnego, zmuszając do rozwoju intelektualnego a przy okazji zapewniając świetną zabawę.


"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"

fot. Stowarzyszenie Zameczek


Uczestnicy mieli okazję do wspólnych spotkań, pokazując, że można spędzać czas bez korzystania z różnych używek. Dodatkowo młodzi mieszkańcy Ciechanowca wysłuchali wykładu „Profilaktyka uzależnień” wygłoszonego przez psycholog Marię Małgorzatę Sękal. Pogadanka została przyjęta przez uczestników z dużym zainteresowaniem i dostarczyła nie tylko wiedzy w tym temacie, ale także pobudziła świadomość młodego pokolenia w zakresie grożących im uzależnień – podkreśliła Zofia Januszkiewicz-Diakowska prezes Stowarzyszenia „Zameczek”.

Zajęcia prowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież oraz dorośli, a zakończyły się turniejami. W grupie dzieci i młodzieży najlepszymi zawodniczkami były Katarzyna Gromadko, Wiktoria Wojtkowska i Paulina Mościcka.  Natomiast wśród dorosłych zwyciężyli Zbigniew Radziszewski, Elżbieta Szczęsna i Andrzej Choiński.

Warsztaty z gry w scrabble prowadziła Krystyna Perekitko, uczestniczka wielu turniejów o zasięgu krajowym. Zakupione w projekcie gry scrabble są dostępne w siedzibach Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu (ul. 11 Listopada i ul. Mostowa) i można z nich korzystać, do czego zachęcamy.

Projekt był  współfinansowany przez Burmistrza Ciechanowca ze środków Gminy Ciechanowiec w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.


                             

Zofia Januszkiewicz-Diakowska
Prezes Stowarzyszenia „Zameczek”"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"

"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"

"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"

"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"

"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"

"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"

"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl