Koncert "Zimowe wieczory z kolędą" Drukuj
23.12.2016.

W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się Bożonarodzeniowy Koncert Społecznej Szkoły Muzycznej i Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowej. 

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"

fot. COKiS


W pierwszej części koncertu wychowankowie Społecznej Szkoły Muzycznej zaprosili mieszkańców Ciechanowca na wieczornicę „Zimowe wieczory z kolędą”, przygotowaną przez uczniów i absolwentów, a także sympatyków szkoły. W świąteczny nastrój wprowadziły widzów dźwięki najpiękniejszych kolęd. Koncert został wzbogacony o występy małych aktorów z klasy II c Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu, którzy dopełniali bożonarodzeniowy klimat granych kolęd. Reżyserem spektaklu był Jacek Dudek - nauczyciel w Społecznej Szkole Muzycznej, a występy uczniów przygotowała nauczycielka szkoły podstawowej Urszula Kaczmarek.

Kolejną częścią koncertu był występ Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowej, która przedstawiła swoje interpretacje najpopularniejszych kolęd. Koncert był niesamowitym przeżyciem zarówno dla samych artystów, jak i widzów. Spotkanie było okazją do wielu wspomnień, wzruszeń i głębokiej refleksji w klimacie świąt Bożego Narodzenia.


                             

Sylwia Kuczuk-Szymańska
Dyrektor COKiSKoncert "Zimowe wieczory z kolędą"

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"

Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl