Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów Drukuj
13.01.2017.

W niedzielny wieczór w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu  można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu ciechanowieckich zespołów instrumentalnych i wokalnych.
 
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów

fot. A. Kieliszek MPI


Ciechanowiecki Chór Seniora powstały w listopadzie 2016 roku, kierowany przez Sławomira Leszczyńskiego zadebiutował kolędą Wśród nocnej ciszy. Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa wykonała kolędy Gdy się Chrystus rodzi, Cicha NocPrzybieżeli do Betlejem w autorskich aranżacjach Sławomira Leszczyńskiego a Orkiestra Dęta pod batutą Krzysztofa Witkowskiego Bracia patrzcie jeno, Z narodzenia Pana i Wesoła Nowina. Wszystkie zespoły funkcjonują przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.

Działający przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, prowadzony przez organistę Andrzeja Niewiarowskiego Chór Kantata z dyrygentem Krzysztofem Pełszykiem zaśpiewał Gdy się Chrystus rodzi, Z narodzenia Pana, Nie było miejsca, Witajmy Jezusa. Zespół wokalno-taneczny Akwarele ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu pod kierownictwem Jacka Dudka zaprezentował kolędy Złota Jerozolima i Gdy śliczna Panna. Na zakończenie wszyscy występujący wspólnie z mieszkańcami zaśpiewali kolędę Wśród nocnej ciszy.

Koncert Noworoczny zorganizowały Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej.

Nagranie z koncertu F/X foto-video Wojciech Puchaczewski.          Więcej zdjęć...       Nagranie z koncertu F/X foto-video Wojciech Puchaczewski 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl