Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów Drukuj
13.01.2017.

W niedzielny wieczór w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu  można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu ciechanowieckich zespołów instrumentalnych i wokalnych.
 
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów

fot. A. Kieliszek MPI


Ciechanowiecki Chór Seniora powstały w listopadzie 2016 roku, kierowany przez Sławomira Leszczyńskiego zadebiutował kolędą Wśród nocnej ciszy. Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa wykonała kolędy Gdy się Chrystus rodzi, Cicha NocPrzybieżeli do Betlejem w autorskich aranżacjach Sławomira Leszczyńskiego a Orkiestra Dęta pod batutą Krzysztofa Witkowskiego Bracia patrzcie jeno, Z narodzenia Pana i Wesoła Nowina. Wszystkie zespoły funkcjonują przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.

Działający przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, prowadzony przez organistę Andrzeja Niewiarowskiego Chór Kantata z dyrygentem Krzysztofem Pełszykiem zaśpiewał Gdy się Chrystus rodzi, Z narodzenia Pana, Nie było miejsca, Witajmy Jezusa. Zespół wokalno-taneczny Akwarele ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu pod kierownictwem Jacka Dudka zaprezentował kolędy Złota Jerozolima i Gdy śliczna Panna. Na zakończenie wszyscy występujący wspólnie z mieszkańcami zaśpiewali kolędę Wśród nocnej ciszy.

Koncert Noworoczny zorganizowały Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej.

Nagranie z koncertu F/X foto-video Wojciech Puchaczewski.          Więcej zdjęć...       Nagranie z koncertu F/X foto-video Wojciech Puchaczewski 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl