Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
1% podatku dla Józia Duchovskiego Drukuj
25.01.2017.

Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Nasz syn, Józio ma trzy i pół roku i jest wyjątkowy. Jest bystrym, wesołym chłopcem, chętnie się uczy, ale mówi tylko kilka słów. Nie wiedzieliśmy jednak, dlaczego jako rodzice nie możemy się w pełni porozumiewać z naszym synkiem. Zwykłe w przypadku innych dzieci zachowania, u naszego Józia nie występują, albo są słabe.

1% podatku dla Józia Duchovskiego

Józio przed ukończeniem 2-go roku życia mówił pojedyncze słowa, reagował na to, co się do niego mówi. Później słowa zniknęły, reakcje na naszą mowę stały się dużo słabsze. Przestał wskazywać rzeczy paluszkiem i zaczął reagować lękiem i histerią na kontakt z innymi dziećmi, ludźmi. Niecały rok temu zdiagnozowano u niego autyzm. Ta diagnoza - spektrum autyzmu dziecięcego dała nam kierunek co robić, jak działać. Józio obecnie chodzi do przedszkola terapeutycznego dla dzieci z tego typu zaburzeniami. Uczęszcza również na dodatkowe zajęcia terapeutyczne i logopedyczne.

Szeroko pojęta terapia to zadanie dla Józia i dla nas, rodziców na kolejne lata. Widzimy postępy, jakie robi nasz synek. Częściej patrzy nam w oczy, zaczyna mówić pojedyncze słowa, lepiej reaguje na to, co się do niego mówi. Zdobywa kolejne umiejętności. Korzystanie z pomocy dobrych pedagogów, terapeutów w przedszkolu i po za nim jest niezbędne i sporo kosztuje. Korzystamy również z konsultacji lekarzy specjalistów, dietetyków. Dlatego prosimy o pomoc finansową.

Jeśli ktoś chciałby wspomagać terapię Józia, jest to możliwe na kilka sposobów:
  – można przekazać 1% podatku,
nr KRS Fundacji: 0000326128
Cel szczegółowy: 330 - Józef Duchovski

 – można przekazać jednorazową darowiznę
 – można również co miesiąc wpłacać określoną kwotę przez stałe zlecenie w banku na konto Fundacji Silentio 
Numer konta dla darowizn:
78 1240 1125 1111 0010 2835 9305
Tytułem: darowizna na pomoc i ochronę zdrowia: 330 - Józef Duchovski

Każda kwota będzie przez nas mile widziana, potrzebujemy pomocy. Za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni, bo to przybliża nas do sukcesu, jakim będzie samodzielne i szczęśliwe funkcjonowanie naszego synka w przyszłości (Fundacja będzie dysponowała fakturami, które udokumentują nasze wydatki poniesione na rehabilitację Józia).

                           

Kasia, Paweł i Józio
DuchovscyFundacja pomocy osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
oraz ich rodzinom "SILENTIO"
ul. Jagielska 57 B
02-886 Warszawa
KRS 000326128 (OPP)
www.silentio.org.pl
tel. 609 777 969
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na XXII Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca
XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza CiechanowcaBurmistrz Ciechanowca i Koło Łowieckie „Rogacz” zapraszają na XXII Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą się w niedzielę... »»
 
Zaproszenie na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego
Zaproszenie na Zawody SpinningoweKoło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 zaprasza na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego, które odbędą się w czwartek 3 maja. Zbiórka na wyspie... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
Badania geologiczne na południowym odcinku projektowanego gazociągu
Wizje lokalne na południowym odcinku projektowanego gazociąguGAZ-SYSTEM S.A. informuje, że od 17.04. do 25.05.2018 r. prowadzone będą badania geologiczne na projektowanym południowym odcinku gazociągu Polska-Litwa... »»
 
Co podróżny może mieć w bagażu
Co podróżny pmoże przewozić w bagażu (fot. pixabay.com)Główny Lekarz Weterynarii przypomina podróżnym przyjeżdżającym z krajów trzecich o zakazie przywozu w bagażu osobistym produktów pochodzenia zwierzęcego. Zakaz obowiązuje od 2009 roku... »
 
Weź udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich
Dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej
Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
1% podatku dla Józia Duchovskiego
Wpłaty 1% dla Bogusi Dąbrowskiej Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc w leczeniu chorego na autyzm Józia Duchovskiego, wypełniając deklarację PIT. Józio jest pod opieka Fundacji Silentio... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl