Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego Drukuj
10.02.2017.

Organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego składał się z trzech turniejów, rozgrywanych w kolejne niedziele.

Ferie zimowe z COKiS-em

fot. COKiS


W pierwszym turnieju grało 11 zawodników, w drugim 18, a w trzecim turnieju 19. Zawody były rozgrywane systemem „do dwóch przegranych”. W turnieju wzięli udział zawodnicy z: Ciechanowca, Czeremchy, Czyżewa, Goworowa, Hajnówki, Twarogów Lackich, Siemiatycz, Szepietowa, Śledzianowa i Wysokiego Mazowieckiego.

Pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe sześciu najlepszym zawodnikom turnieju wręczyli Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Sylwia Kuczuk-Szymańska oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska.

Klasyfikacja końcowa Cyklu Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego:
I miejsce Andrzej Siekierko (Siemiatycze)
II miejsce Krzysztof Wszoł (Ciechanowiec)
III miejsce Michał Puziński (Czyżew)
IV miejsce Janusz Lipiński (Czeremcha)
V miejsce Rafał Moczulski (Śledzianów)
VI miejsce Robert Moczulski (Śledzianów)           Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na kiermasz książki
Zaproszenie na Kiermasz książkiOd 23 maja do 1 czerwca przy siedzibie Biblioteki w Ciechanowcu, odbywa się kiermasz książek, które można kupić już za złotówkę. Kiermasz będzie czynny w godzinach pracy Biblioteki, w dni powszednie od 8.00... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertO godzinie 21.00, w sobotę 3 czerwca, na placu obok kościoła pw. NMP z Fatimy zostanie wyświetlony film animowany pt. "W głowie się nie mieści". To pierwszy z czterech seansów filmowych... »»
 
Wieczorne czytanie książek
Wieczorne czytanie książek3 czerwca o godz.19.00 w bibliotece Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbędzie się wieczorne czytanie książek pod hasłem „Czytanie porusza”. W programie gry i zabawy promujące czytelnictwo... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni sprzedawców i ekspedientki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczki W związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu sklepu z elegancką odzieżą... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe i szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu zakładu krawieckiego... »»
 
Komunikat w sprawie zatruć pszczół
Komunikat  w sprawie zatruć pszczół Coraz częściej dochodzi do zatruć owadów zapylających co pokazuje, że niektórzy rolnicy zapominają o przestrzeganiu zasad dobrej praktyki rolniczej o nie stosowaniu środków toksycznych dla pszczół... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl