Regulamin
Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego Drukuj
10.02.2017.

Organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego składał się z trzech turniejów, rozgrywanych w kolejne niedziele.

Ferie zimowe z COKiS-em

fot. COKiS


W pierwszym turnieju grało 11 zawodników, w drugim 18, a w trzecim turnieju 19. Zawody były rozgrywane systemem „do dwóch przegranych”. W turnieju wzięli udział zawodnicy z: Ciechanowca, Czeremchy, Czyżewa, Goworowa, Hajnówki, Twarogów Lackich, Siemiatycz, Szepietowa, Śledzianowa i Wysokiego Mazowieckiego.

Pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe sześciu najlepszym zawodnikom turnieju wręczyli Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Sylwia Kuczuk-Szymańska oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska.

Klasyfikacja końcowa Cyklu Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego:
I miejsce Andrzej Siekierko (Siemiatycze)
II miejsce Krzysztof Wszoł (Ciechanowiec)
III miejsce Michał Puziński (Czyżew)
IV miejsce Janusz Lipiński (Czeremcha)
V miejsce Rafał Moczulski (Śledzianów)
VI miejsce Robert Moczulski (Śledzianów)           Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl