Program
Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego Drukuj
10.02.2017.

Organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego składał się z trzech turniejów, rozgrywanych w kolejne niedziele.

Ferie zimowe z COKiS-em

fot. COKiS


W pierwszym turnieju grało 11 zawodników, w drugim 18, a w trzecim turnieju 19. Zawody były rozgrywane systemem „do dwóch przegranych”. W turnieju wzięli udział zawodnicy z: Ciechanowca, Czeremchy, Czyżewa, Goworowa, Hajnówki, Twarogów Lackich, Siemiatycz, Szepietowa, Śledzianowa i Wysokiego Mazowieckiego.

Pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe sześciu najlepszym zawodnikom turnieju wręczyli Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Sylwia Kuczuk-Szymańska oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska.

Klasyfikacja końcowa Cyklu Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego:
I miejsce Andrzej Siekierko (Siemiatycze)
II miejsce Krzysztof Wszoł (Ciechanowiec)
III miejsce Michał Puziński (Czyżew)
IV miejsce Janusz Lipiński (Czeremcha)
V miejsce Rafał Moczulski (Śledzianów)
VI miejsce Robert Moczulski (Śledzianów)           Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl