Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka" Drukuj
22.02.2017.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”.

Celem konkursu jest m.in. zainspirowanie uczestników konkursu do zapoznania się z różnorodnością ekosystemów leśnych występujących na obszarze Nadleśnictwa Rudka i doskonalenie umiejętności warsztatu plastycznego.

W konkursie mogą brać udział dzieci, młodzież i dorośli: z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, domów kultury i świetlic z 5 powiatów leżących w obszarze Nadleśnictwa Rudka.

Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6.

Informacje dotyczące konkursu można uzyskać w:
- COKiS (Maria Murawska, st. instruktor ds. plastyki, tel. 511 663 928)
- Nadleśnictwie Rudka (Błażej Safaryn, tel. 609 806 189)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na kiermasz książki
Zaproszenie na Kiermasz książkiOd 23 maja do 1 czerwca przy siedzibie Biblioteki w Ciechanowcu, odbywa się kiermasz książek, które można kupić już za złotówkę. Kiermasz będzie czynny w godzinach pracy Biblioteki, w dni powszednie od 8.00... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertO godzinie 21.00, w sobotę 3 czerwca, na placu obok kościoła pw. NMP z Fatimy zostanie wyświetlony film animowany pt. "W głowie się nie mieści". To pierwszy z czterech seansów filmowych... »»
 
Wieczorne czytanie książek
Wieczorne czytanie książek3 czerwca o godz.19.00 w bibliotece Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbędzie się wieczorne czytanie książek pod hasłem „Czytanie porusza”. W programie gry i zabawy promujące czytelnictwo... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni sprzedawców i ekspedientki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczki W związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu sklepu z elegancką odzieżą... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe i szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu zakładu krawieckiego... »»
 
Komunikat w sprawie zatruć pszczół
Komunikat  w sprawie zatruć pszczół Coraz częściej dochodzi do zatruć owadów zapylających co pokazuje, że niektórzy rolnicy zapominają o przestrzeganiu zasad dobrej praktyki rolniczej o nie stosowaniu środków toksycznych dla pszczół... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl