Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji Drukuj
23.02.2017.

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ciechanowcu rozpoczęli czwarty rok edukacji. Inauguracja z udziałem Burmistrza Ciechanowca Mirosława Reczko i Proboszcza Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej ks. Tadeusza Kryńskiego odbyła się w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. 

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji

fot. Stowarzyszenie UTW


Po odśpiewaniu hymnu seniorów wykład inauguracyjny pt. „Nasz mózg – bez względu na wiek – lubi ćwiczenia”, wygłosiła Ewa Sienicka-Czerepow, która od ponad trzydziestu lat prowadzi m.in. terapię mowy dzieci oraz dorosłych pacjentów z problemami neurologicznymi.

Pani Ewa opowiedziała słuchaczom jak ważne jest tworzenie pozytywnych relacji z dziećmi, wnukami i światem. Mieliśmy okazję poznać zasady  rządzące budowaniem tych głębokich więzi, które przekładają się na codzienne doświadczanie radości, a co za tym idzie zachowanie zdrowia. Poznaliśmy szereg ćwiczeń, które systematycznie stosowane zwiększają neuroplastyczność mózgu człowieka w każdym wieku, a także pozytywnie przekładają się na relacje z najbliższymi i szerszym środowiskiem.

Po części oficjalnej kontynuowano spotkanie przy kawie i domowych wypiekach oraz muzyce.

                             

Prezes Stowarzyszenia UTW
Zofia Januszkiewicz-DiakowskaUniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął czwarty rok edukacji
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na kiermasz książki
Zaproszenie na Kiermasz książkiOd 23 maja do 1 czerwca przy siedzibie Biblioteki w Ciechanowcu, odbywa się kiermasz książek, które można kupić już za złotówkę. Kiermasz będzie czynny w godzinach pracy Biblioteki, w dni powszednie od 8.00... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertO godzinie 21.00, w sobotę 3 czerwca, na placu obok kościoła pw. NMP z Fatimy zostanie wyświetlony film animowany pt. "W głowie się nie mieści". To pierwszy z czterech seansów filmowych... »»
 
Wieczorne czytanie książek
Wieczorne czytanie książek3 czerwca o godz.19.00 w bibliotece Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbędzie się wieczorne czytanie książek pod hasłem „Czytanie porusza”. W programie gry i zabawy promujące czytelnictwo... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni sprzedawców i ekspedientki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczki W związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu sklepu z elegancką odzieżą... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe i szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu zakładu krawieckiego... »»
 
Komunikat w sprawie zatruć pszczół
Komunikat  w sprawie zatruć pszczół Coraz częściej dochodzi do zatruć owadów zapylających co pokazuje, że niektórzy rolnicy zapominają o przestrzeganiu zasad dobrej praktyki rolniczej o nie stosowaniu środków toksycznych dla pszczół... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl