Program
Laureaci powiatowych eliminacji Festiwalu "Mama, tata i ja" Drukuj
23.04.2017.

W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się powiatowe eliminacje do XXV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”.
 
Laureaci powiatowych eliminacji Festiwalu „Mama, tata i ja”

fot. A. Kieliszek MPI


W eliminacjach udział wzięło 13 młodych wykonawców, wyłonionych w lokalnych eliminacjach festiwalu. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały dzieci z: Przedszkola w Ciechanowcu, Gminnego Przedszkola w Czyżewie, Przedszkola Miejskiego nr 1 „Świat Malucha” w Wysokiem Mazowieckiem, Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Kościelnej, Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu, Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Rosochatem Kościelnym.
 
Komisja festiwalowa spośród uczestników wyłoniła trzech finalistów, którzy będą reprezentować powiat wysokomazowiecki 12 maja 2017 r. na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja” w Białymstoku.

Finalistkami powiatowych eliminacji zostały: Wiktoria Czaja z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Marta Kujawska z Przedszkola w Ciechanowcu i Izabela Kalinowska z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem.

Jury przyznało wyróżnienie Karolinie Godlewskiej ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu. Każdy z występujących artystów otrzymał dyplom i upominek.

Organizatorem powiatowych eliminacji festiwalu był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, przy wsparciu  finansowym Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl