Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
04.05.2017.

Na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” odbyły się XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca.
 
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. A. Kieliszek MPI


Wielobój został rozegrany w następujących konkurencjach:
- w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim i osi myśliwskiej (trap), strzelanie do rzutków na przelotach i do makiety zająca w przebiegu,
- w kuli: strzelanie do makiety dzika w przebiegu oraz do makiety rogacza i lisa.

W  śrucie pierwsze miejsce zajął Krzysztof Święcki (290 pkt) z Koła Łowieckiego „Jeleń” Zambrów, w kuli najlepszy był reprezentant białostockiego Koła Łowieckiego „Boruta” Tomasz Komarewski (190 pkt).

W klasie mistrzowskiej pierwsze miejsce zajął Krzysztof Święcki (476 pkt), tylko jeden punkt mniej zdobył Tomasz Komarewski (475 pkt), trzecie miejsce zajął Bogdan Kuczyński (440 pkt) z ZO PZŁ Białystok.

W klasie powszechnej pierwsze miejsce zdobył Rafał Kozikowski (462 pkt) Koło Łowieckie „Batalion” Łomża, drugie Marek Szul (453 pkt) z ZO PZŁ Gdańsk, a trzecie Andrzej Chodowiec (446 pkt) ZO PZŁSiedlce.

W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna „Żubr” Białystok (1349 pkt), drugie miejsce zdobyła drużyna  „XXL” (1289 pkt), trzecie miejsce drużyna „Lira” (1184 pkt).

Najsympatyczniejszą zawodniczką zawodów, strzelającą tylko w śrucie, została Magdalena Smykowska z Koła Łowieckiego „Łany Kujawskie” z Radziejowa.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl