Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
04.05.2017.

Na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” odbyły się XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca.
 
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. A. Kieliszek MPI


Wielobój został rozegrany w następujących konkurencjach:
- w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim i osi myśliwskiej (trap), strzelanie do rzutków na przelotach i do makiety zająca w przebiegu,
- w kuli: strzelanie do makiety dzika w przebiegu oraz do makiety rogacza i lisa.

W  śrucie pierwsze miejsce zajął Krzysztof Święcki (290 pkt) z Koła Łowieckiego „Jeleń” Zambrów, w kuli najlepszy był reprezentant białostockiego Koła Łowieckiego „Boruta” Tomasz Komarewski (190 pkt).

W klasie mistrzowskiej pierwsze miejsce zajął Krzysztof Święcki (476 pkt), tylko jeden punkt mniej zdobył Tomasz Komarewski (475 pkt), trzecie miejsce zajął Bogdan Kuczyński (440 pkt) z ZO PZŁ Białystok.

W klasie powszechnej pierwsze miejsce zdobył Rafał Kozikowski (462 pkt) Koło Łowieckie „Batalion” Łomża, drugie Marek Szul (453 pkt) z ZO PZŁ Gdańsk, a trzecie Andrzej Chodowiec (446 pkt) ZO PZŁSiedlce.

W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna „Żubr” Białystok (1349 pkt), drugie miejsce zdobyła drużyna  „XXL” (1289 pkt), trzecie miejsce drużyna „Lira” (1184 pkt).

Najsympatyczniejszą zawodniczką zawodów, strzelającą tylko w śrucie, została Magdalena Smykowska z Koła Łowieckiego „Łany Kujawskie” z Radziejowa.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl