132 tegorocznych absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego Drukuj
08.05.2017.

Od 4 maja w całej Polsce trwa matura. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu do egzaminu przystapiło 132 tegorocznych absolwentów trzech klas liceum ogólnokształcącego, jednej klasy technikum, szkół dla dorosłych i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych.

132 tegorocznych absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego

fot. ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu


Maturzyści przystępują do egzaminu pisemnego z trzech przedmiotów obowiązkowych - języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym oraz do jednego egzaminu pisemnego z wybranego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym. Egzaminy ustne są obowiązkowe z języka polskiego i języka obcego nowożytnego. Ponadto można przystąpić w danym roku do egzaminu maturalnego z nie więcej niż pięciu kolejnych przedmiotów dodatkowych. Absolwent zdał maturę, jeśli z każdego z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej otrzymał co najmniej 30% punktów możliwych do uzyskania oraz przystąpił do części pisemnej egzaminu maturalnego z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu maturalne egzaminy potrwają do 21 maja 2017 r. Maturzyści, którzy zdadzą egzamin, otrzymają świadectwo 30 czerwca 2017 r. 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl