Remonty i rozbudowy ulic Drukuj
15.05.2017.

Trwają prace remontowe na łączniku pomiędzy tamą a ulicą Kozarską, oraz rozbudowa ulicy Wierzbowej w Ciechanowcu.

Remonty i rozbudowy ulic

fot. Agnieszka Kieliszek MPI


Prace remontowe przy tamie obejmują wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na podbudowie z kruszywa naturalnego oraz ustawienie obrzeży betonowych i krawężników. Odwodnienie łącznika będzie się odbywało poprzez powierzchniowy spływ wody. Koszt robót wyniesie 50 725 złotych. Wykonawcą jest Firma Dimex Budownictwo Komunikacyjne Antoni Timofiejuk z Siemiatycz.

Prace przy rozbudowie ulicy Wierzbowej potrwają do 19 czerwca 2017 r. Na łącznej długości 195 mb zostanie wykonana przebudowa sieci telekomunikacyjnej, nawierzchnia bitumiczna z masy mineralno-asfaltowej, chodniki i wjazdy z kostki brukowej betonowej, ustawione zostaną obrzeża i krawężniki betonowe. Odwodnienie ul. Wierzbowej będzie się odbywało poprzez powierzchniowy spływ wody. Koszt rozbudowy ul. Wierzbowej wyniesie 296 430 złotych. Wykonawcą prac jest Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Siemiatyczach.

Obie inwestycje finansowane są ze środków własnych Gminy Ciechanowiec.


Remonty i rozbudowy ulic

Remonty i rozbudowy ulic

Remonty i rozbudowy ulic

Remonty i rozbudowy ulic

Remonty i rozbudowy ulic
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl