Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca Drukuj
17.05.2017.

W Centralnym Dojo Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Ciechanowcu odbyło się dwudniowe seminarium sportowo-szkoleniowe „Bezpieczni mieszkańcy II edycja” współfinansowane przez Burmistrza Ciechanowca ze środków Gminy Ciechanowiec.

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


W seminarium udział wzięli mieszkańcy gminy Ciechanowiec, w wieku od 7 do 25 lat, zainteresowani sztukami i sportami walki oraz elementami samoobrony, a także zaproszeni goście z Wysokiego Mazowieckiego, Zambrowa, Jabłoni Kościelnej.

Podczas treningów i wykładów prowadzonych przez shihana Artura Więzowskiego (6 dan Kyokushin Karate i 8 dan Ju Jitsu) oraz Mistrzów Polski i Europy, senseia Roberta Gaździa (3 dan) i senseia Przemysława Brzozowskiego (2 dan) uczestnicy zapoznali się z metodami radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz przeciwdziałania agresji w życiu codziennym. Seminarium zakończyło się spotkaniem integracyjnym przy ognisku.

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate od ponad 20 lat prowadzi działania przyczyniające się do upowszechniania sportów walki wśród mieszkańców Gminy Ciechanowiec, zwiększenia poczucia bezpieczeństwa a także promocji zdrowego, sportowego stylu życia. Projekty realizowane przez Klub promują i wspierają rozwój kultury fizycznej nie tylko wśród mieszkańców gminy Ciechanowiec, ale też województwa podlaskiego i mazowieckiego.


Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca

Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl