Program
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej Drukuj
30.05.2017.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbył się V Wojewódzki Przegląd Musztry klas mundurowych województwa podlaskiego, którego celem jest popularyzacja klas mundurowych, kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich oraz integracja młodzieży i prezentacja poziomu ich wyszkolenia.
 
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej

fot. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu


W przeglądzie wzięły udział trzynastoosobowe drużyny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu, XIV Liceum Ogólnokształcącego im. R. Kaczorowskiego w Białymstoku oraz Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Sokółce.

Ciechanowieccy uczniowie powtórzyli sukces sprzed roku i tym razem też zajęli pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęli uczniowie z białostockiej placówki a trzecie z Sokółki.
 
Drużyny wykonywały elementy programu obowiązkowego: formowania szyku, odliczania, marszu, grupowania, oddawania honorów oraz przygotowany specjalnie na przegląd pokaz musztry paradnej i pieśni marszowej.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami, pucharem oraz możliwością zaprezentowania się podczas V Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych, który odbędzie 1 i 2 czerwca w Zakopanem.

Organizatorem konkursu byli Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl