Muzyczny prezent na Dzień Mamy Drukuj
02.06.2017.

Od kilku lat uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu organizują z okazji Dnia Matki koncert „Gram mojej Mamie”.
 
Muzyczny prezent na Dzień Mamy

fot. COKiS


Tegoroczny Koncert odbył się w sali Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, a poprowadzili go Julia Sabak i Dawid Koc. Gościnnie wystąpiły absolwentki szkoły Urszula Pełszyk i Natalia Ziółkowska. W repertuarze znalazły się utwory muzyki rozrywkowej i klasycznej, przeplatane cytatami i sentencjami o matczynym uśmiechu, cierpliwości i miłości.  

W koncercie „Gram mojej Mamie” wystąpili:
Amelia Czarnecka – „Polskie Drogi” i „Raindrops Keep Falling On My Head”
Natalia Ziółkowska – „Lacrimosa” i „Blue Tango”
Gabriela Boratyńska – „Trojak”
Rozalia  Boratyńska – „Stokrotka”
Maja Klima – „Pieski Małe Dwa”
Maja Czarnecka – „Romance De Amor”
Stanisław Panas – „Nokturn”
Kamila Wojtkowska – „Na Stokach Mandżurii”
Julia Sudorowska – „Fale Amuru”
Zuzanna Niemyjska – „Kołysanka”
Julia Tenderenda – „Greensleves”
Mateusz Maksimczuk – „Ach Ty Cyganko”
Michał Dadura – „Guantanamera”
Kacper Klepacki – „Na Dancingu”
Adam Olszewski – „Mona Lisa”
Julia Sylwestrzuk – „Usta Milczą, Dusza Śpiewa”
Seweryn Lipski – „River Flows In You”
Agnieszka Akonom – „Alfie”
Oliwia Dudek – „Strangers In The Night”
Urszula Pełszyk – „Arrivedrerci Roma”
Adam Olszewski – „Save The Best For Last”


Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia
istnieje przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu od 2007 roku. Zajęcia odbywają się codziennie, a prowadzą je Andrzej Sokołowski, Damian Krawczewski i Jacek Dudek. Dzieci i młodzież uczą się gry na fortepianie, skrzypcach, akordeonie, gitarze oraz na instrumentach dętych.

Informacje o zapisach do Społecznej Szkoły Muzycznej można uzyskać w siedzibie COKiS ul. Mostowa 6 lub pod numerem telefonu 86 271 05 63.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl