Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego Drukuj
02.06.2017.

Ciechanowieckie instytucje połączyły siły i zorganizowały wspólnie Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego. Impreza odbywająca się pod ogólnopolskim patronatem Stowarzyszenia Parafiada im. Św. Józefa Kalasancjusza rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji rodzin w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego

fot. Z. Poniatowski MPI


Na Stadionie Miejskim w upalne niedzielne popołudnie na dzieci i ich rodziny czekało wiele ciekawych propozycji. Można było wziąć udział w spławikowych zawodach rodzinnych, w rodzinnym turnieju sportowym, konkursie rysunku kredą, konkursie piosenki lub zabawie „mini playback show”. Na scenie występowały zespoły taneczne Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu prezentujące swoje umiejętności w tańcach ludowych i nowoczesnych.

Dodatkowymi atrakcjami były przejażdżki bryczką, modelowanie balonów, malowanie twarzy i puszczanie baniek mydlanych. Strażacy i policjanci udostępnili dzieciom swoje pojazdy służbowe i opowiadali czym się zajmują. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz tresury psa policyjnego - pogoń za pozorantem została nagrodzona oklaskami i była bisowana.

Jak zawsze długie kolejki dzieci ustawiały się przy „Krainie Zabawy”, aby skorzystać ze zjeżdżalni i trampoliny. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było wzmocnić kiełbaskami z grilla, popcornem, watą cukrową, jogurtami i lodami.

Organizatorami „Pikniku na płycie Stadionu Miejskiego” byli: Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, Koło Wędkarskie nr 87 „Jazgarz”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu, Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu, Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Projekt dofinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Urządzenia rekreacyjnie zostały bezpłatnie udostępnione przez firmę Kamil Dołęgowski - Kraina Zabawy.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl