Program
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
21.06.2017.

Tylko płocie chciały brać w tegorocznych Mistrzostwach Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca. 16 centymetrów, to długość największej płotki jaką udało się złowić Tomaszowi Niewiarowskiemu. Natomiast puchar Burmistrza za 695 gramów płoci otrzymał ubiegłoroczny zwycięzca Mirosław Nowak.
 
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. A. Kieliszek MPI


Na wodach zalewu na Nurcu rywalizowało 19 zawodników i 2 zawodniczki, którzy po rozlosowaniu i zajęciu stanowisk na brzegach zalewu, w skupieniu rozpoczęli konkursowe zmagania. Po upływie czterogodzinnego czasu połowów i komisyjnym zważeniu, ryby zostały wypuszczone do wody.

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, a wśród nich najmłodsza uczestniczka zawodów Kinga Daszkowska.

Klasyfikacja mistrzostw:
1. Mirosław Nowak – 695 punktów,
2. Henryk Pelinko – 435 punktów,
3. Edmund Łapiak – 255 punktów,
4. Krzysztof Zdzichowski – 185 punktów,
5. Kinga Daszkowska – 175 punktów,
6. Zbigniew Bekier – 130 punktów,
7. Wojciech Daszkowski – 125 punktów.

Spławik to jedna z najczęściej wybieranych metod wędkowania, to również często wybierana konkurencja w zawodach. Jej miłośnicy będą mogli spróbować swoich sił już za miesiąc, 16 lipca  na wodach ciechanowieckiego zalewu, kiedy odbędą się Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego (zbiórka o godz. 5.30). Następnie 15 sierpnia będzie można zawalczyć spławikiem o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, a 17 września o Puchar Prezesa Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Ciechanowcu. Sezon konkursowych zmagań wędkarskich zakończy się 22 października Otwartymi Zawodami Spinningowymi o Puchar Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Ciechanowcu.

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl