Program
Mini Strefa Relaksu zaprasza Drukuj
21.07.2017.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do korzystania z „Mini Strefy Relaksu”.

Mini Strefa Relaksu

fot. COKiS


Miejsce to znajduje się przy wypożyczalni sprzętu wodnego. Na chętnych czekają leżaki z widokiem na zalew. Strefa jest idealnym miejscem na odpoczynek po dłuższym spacerze.

Oprócz leżaków na gości czekają książki. Odwiedzający mogą oddać się przyjemności czytania na łonie natury, a jeśli dana książka przypadnie im do gustu, można zabrać ją ze sobą, bądź przynieść książkę na wymianę.

Leżaki będą udostępniane w godzinach otwarcia wypożyczalni sprzętu wodnego:
w dni powszednie od godz. 11.00 -18.00
w soboty, niedziele i święta w godz. 9.00 -18.00
 
Korzystanie z „Mini Strefy Relaksu” jest bezpłatne.
 
                                          

Sylwia Kuczuk-Szymańska
Dyrektor Ciechanowieckiego
Ośrodka Kultury i Sportu

 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Konkurs "Nie stój w kolejce..."
Konkurs "Nie stój w kolejce..." Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w Konkursie „Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest jeden z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE...  »»
 
Unieważnienie konkursów ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego unieważnia otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności na rzecz mniejszości... »»
 
Koniec roku w NGO
logo NGO
Koniec roku to czas gdy organizacje pozarządowe rozliczają projekty, piszą sprawozdania, sprawdzają czy zostały opłacone wszelkie faktury i rachunki związane z realizacją zadań finansowanych z dotacji... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży w 2018... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 18.12.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl