Porozumienie w konsultacji społecznej projektu obwodnicy Ciechanowca Drukuj
11.08.2017.

Drugie konsultacje społeczne projektu obwodnicy, które odbyły się 8 sierpnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu zakończyły się osiągnięciem pełnego porozumienia.


W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku Józef Sulima, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, projektanci z Biura Projektów Arteria Sp. z o.o. z Białegostoku, członkowie Komitetu „Chcemy Dobrej Obwodnicy”, przedstawiciele stowarzyszenia Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą” oraz radni, sołtysi i mieszkańcy gmin Ciechanowiec i Klukowo.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku uwzględnił wszystkie postulaty składane przez mieszkańców gmin Ciechanowiec i Klukowo, czyli obejście rozpocznie się około jednego kilometra przed Ciechanowcem zjazdem z drogi nr 690 przy wlocie drogi „pobikrowskiej”, pozostawiając po swojej wewnętrznej stronie tereny zajmowane przez Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”, wieś Zadobrze i teren cmentarza Parafii pw. NMP z Fatimy. Jednocześnie przedstawiciele PZDW w Białymstoku zgodzili się na zaprojektowanie ścieżki rowerowej wzdłuż całej długości obwodnicy.

Powiększ

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl