Program
Porozumienie w konsultacji społecznej projektu obwodnicy Ciechanowca Drukuj
11.08.2017.

Drugie konsultacje społeczne projektu obwodnicy, które odbyły się 8 sierpnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu zakończyły się osiągnięciem pełnego porozumienia.


W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku Józef Sulima, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, projektanci z Biura Projektów Arteria Sp. z o.o. z Białegostoku, członkowie Komitetu „Chcemy Dobrej Obwodnicy”, przedstawiciele stowarzyszenia Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą” oraz radni, sołtysi i mieszkańcy gmin Ciechanowiec i Klukowo.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku uwzględnił wszystkie postulaty składane przez mieszkańców gmin Ciechanowiec i Klukowo, czyli obejście rozpocznie się około jednego kilometra przed Ciechanowcem zjazdem z drogi nr 690 przy wlocie drogi „pobikrowskiej”, pozostawiając po swojej wewnętrznej stronie tereny zajmowane przez Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”, wieś Zadobrze i teren cmentarza Parafii pw. NMP z Fatimy. Jednocześnie przedstawiciele PZDW w Białymstoku zgodzili się na zaprojektowanie ścieżki rowerowej wzdłuż całej długości obwodnicy.

Powiększ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Konkurs "Nie stój w kolejce..."
Konkurs "Nie stój w kolejce..." Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w Konkursie „Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest jeden z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE...  »»
 
Unieważnienie konkursów ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego unieważnia otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności na rzecz mniejszości... »»
 
Koniec roku w NGO
logo NGO
Koniec roku to czas gdy organizacje pozarządowe rozliczają projekty, piszą sprawozdania, sprawdzają czy zostały opłacone wszelkie faktury i rachunki związane z realizacją zadań finansowanych z dotacji... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży w 2018... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 18.12.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl