Program
Za nami XII Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania" Drukuj
12.08.2017.

Po raz dwunasty Ciechanowiec był współorganizatorem Międzynarodowego Festiwalu Folkloru „Podlaskie Spotkania”.
 
 Za nami XII Międzynarodowy Festiwalu Folkloru „Podlaskie Spotkania”

fot. Z. Poniatowski MPI


W słoneczne, sierpniowe popołudnie barwny korowód zespołów z różnych regionów Europy, Azji i Karaibów przeszedł od siedziby COKiS na plac Jana Pawła II, gdzie Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński i Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko powitali uczestników festiwalu.

Na ciechanowieckiej scenie folklor swoich krajów zaprezentowały Zespół Pieśni i Tańca Ciechanowiec, Zespół Muzyki i Pieśni Ludowej "Lirniki" z Białorusi, Daugavina z Łotwy, Bursa Nazende Halk Oyunlari Genclik Ve Spor Kulubu Derneg z Turcji, Poienita Folk Ensemble z Rumunii i najbardziej egzotyczny, Racine Creole z Martyniki - terytorium zamorskiego Francji.

Organizatorami XII Międzynarodowego Festiwalu Folkloru „Podlaskie Spotkania” byli: Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Skowronki” z Brańska, Bielski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Kultury w Brańsku, Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem i Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Konkurs "Nie stój w kolejce..."
Konkurs "Nie stój w kolejce..." Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w Konkursie „Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest jeden z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE...  »»
 
Unieważnienie konkursów ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego unieważnia otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności na rzecz mniejszości... »»
 
Koniec roku w NGO
logo NGO
Koniec roku to czas gdy organizacje pozarządowe rozliczają projekty, piszą sprawozdania, sprawdzają czy zostały opłacone wszelkie faktury i rachunki związane z realizacją zadań finansowanych z dotacji... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży w 2018... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 18.12.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl