Mecze i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
18.08.2017.

Zgodnie z wieloletnią tradycją reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca spotkały się na Stadionie Miejskim by rozegrać mecze piłki nożnej „strona na stronę”. W tym roku oba puchary znalazły się po prawej stronie Nurca.
 
Mecze i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. COKiS


Mecz drużyn do lat 30 tym razem rozegrany został przez tylko 8 zawodników na boisku odpowiednio dostosowanym do tej liczby graczy i zakończył się wynikiem 14:3 dla „Mazurów”. W kategorii wiekowej powyżej 30 lat „Ciarkuni” przegrali tracąc jedną bramkę.

Pomiędzy meczami „strona na stronę” rozegrano jubileuszowe X Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Do rywalizacji stanęło 12 mężczyzn i 4 pary mieszane. W kategorii jedynek mężczyzn zwyciężył Marcin Chmielewski przed Pawłem Fiedorukiem i Markiem Boguckim, w kategorii jedynek mężczyzn 55+ wygrał Krzysztof Binaś wyprzedzając Tadeusza Stecia i Wiesława Rakowieckiego, a w kategorii par mieszanych najszybsi byli Marzena i Marek Boguccy przed Beatą i Pawłem Niemyjskimi oraz Martą i Piotrem Tymińskimi.

Organizatorem imprez był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Ten dzień wykorzystali też ciechanowieccy policjanci, aby podnieść świadomość społeczną w zakresie bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku przeprowadzając akcję informacyjno-edukacyjną „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.

Dzień zakończyła zorganizowana przez Stowarzyszenie „Razem” projekcja filmu animowanego „Piorun i magiczny dom”. To zadanie publiczne pod nazwą „Kino Plenerowe” jest współfinansowane przez Burmistrza Ciechanowca ze środków Gminy Ciechanowiec oraz sponsorów: Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu i Jana i Iwonę Morzy – Hotel Nowodwory.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl