Mecze i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
18.08.2017.

Zgodnie z wieloletnią tradycją reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca spotkały się na Stadionie Miejskim by rozegrać mecze piłki nożnej „strona na stronę”. W tym roku oba puchary znalazły się po prawej stronie Nurca.
 
Mecze i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. COKiS


Mecz drużyn do lat 30 tym razem rozegrany został przez tylko 8 zawodników na boisku odpowiednio dostosowanym do tej liczby graczy i zakończył się wynikiem 14:3 dla „Mazurów”. W kategorii wiekowej powyżej 30 lat „Ciarkuni” przegrali tracąc jedną bramkę.

Pomiędzy meczami „strona na stronę” rozegrano jubileuszowe X Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Do rywalizacji stanęło 12 mężczyzn i 4 pary mieszane. W kategorii jedynek mężczyzn zwyciężył Marcin Chmielewski przed Pawłem Fiedorukiem i Markiem Boguckim, w kategorii jedynek mężczyzn 55+ wygrał Krzysztof Binaś wyprzedzając Tadeusza Stecia i Wiesława Rakowieckiego, a w kategorii par mieszanych najszybsi byli Marzena i Marek Boguccy przed Beatą i Pawłem Niemyjskimi oraz Martą i Piotrem Tymińskimi.

Organizatorem imprez był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Ten dzień wykorzystali też ciechanowieccy policjanci, aby podnieść świadomość społeczną w zakresie bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku przeprowadzając akcję informacyjno-edukacyjną „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.

Dzień zakończyła zorganizowana przez Stowarzyszenie „Razem” projekcja filmu animowanego „Piorun i magiczny dom”. To zadanie publiczne pod nazwą „Kino Plenerowe” jest współfinansowane przez Burmistrza Ciechanowca ze środków Gminy Ciechanowiec oraz sponsorów: Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu i Jana i Iwonę Morzy – Hotel Nowodwory.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl