Wakacje z karate Drukuj
30.08.2017.

Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate mieli okazję atrakcyjnie i zdrowo spędzić czas wakacji nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami.

 
Wakacje z karate

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Pierwszym zgrupowaniem był obóz międzynarodowy nad jeziorem Balaton na Węgrzech, w którym udział wzięło ponad 400 zawodników z całej Europy, w tym zawodnicy i zawodniczki z Podlasia. Treningi, które odbywały się trzy razy dziennie prowadzili: kancho Gerard Gordeau (9 dan), hanshi Nico Gordeau (8 dan), shihan Lamert Meinema (6 dan), shihan Artur Więzowski (6 dan), shihan Zsolt Zsiga (6 dan) shihan Horpácsik György (5 dan), shihan Pal Nemeth (5 dan) i Sensei Andrea Stoppa (4 dan). Podczas trwania obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie.
 
Kolejnym zgrupowaniem był obóz sportowy w Ciechanowcu, w którym uczestniczyli zawodnicy z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate oraz Polski wschodniej. Nasi młodzi karatecy czynnie spędzili wakacyjny czas na treningach i aktywnym wypoczynku, a także na rekreacji. Uczestnicy obozu z Ciechanowca, Janowa Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego i Siemiatycz mieli okazję nauczyć się taktyki walki, kata oraz samoobrony, a także różnych technik kickbokserskich. W wolnym czasie korzystali z wypoczynku i z uroków przyrody. Treningi prowadzili shihan Artur Więzowski, sensei Robert Gaździk, sensei Grzegorz Kowalczyk (BJJ) i sempai Wojciech Paszkowski.

Prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate shihan Artur Więzowski - trener medalistów Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Międzynarodowych Turniejów Karate, zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, które odbywają się w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum w Zambrowie, w Wysokiem Mazowieckiem, Siemiatyczach i Ciechanowcu w sali Klubu.

Więcej informacji można uzyskać pod tel. 604 259 053.

                                       
Artur Więzowski
Prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl