Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich Drukuj
18.09.2017.

W pierwszą niedzielę września odbyło się otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy z jednoczesnym odsłonięciem tablicy pamiątkowej Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.
 
Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu zabaw im. Dzieci Fatimskich

fot. Komitet Organizacyjny


Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, po której wszyscy obecni przeszli na teren placu, gdzie proboszcz Parafii pw. NMP z Fatimy poświęcił plac zabaw i ufundowaną pamiątkową tablicę. Przecięcia wstęgi dokonały zaproszone osoby, które najwięcej zaangażowały się w powstanie placu.

W tej ważnej dla mieszkańców uroczystości udział wzięli między innymi Marszałek Województwa Podlaskiego, Burmistrz Ciechanowca i Przewodniczący Rady Miejskiej w Ciechanowcu. Kapryśna pogoda nie zdołała zaskoczyć organizatorów. Przygotowane przez członków stowarzyszenia „Razem” oraz życzliwych parafian atrakcje wypełniły czas muzyką i przygotowanymi kulinariami: wspaniały bigos z kiełbaskami, grochówka oraz cały wachlarz przeróżnych ciast i ciasteczek do tego serwowane gorące herbatki, kawa oraz kompoty. Dużym powodzeniem u dzieci cieszyła się wata cukrowa oraz popcorn. Dodatkowo była loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał.

W imieniu Proboszcza Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu księdza Andrzeja Polakowskiego, Stowarzyszenia Razem i wszystkich dzieci, serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do powstania tego wspaniałego placu zabaw.

                                       
Komitet Organizacyjny

          Więcej zdjęć...
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl