Regulamin
Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich Drukuj
18.09.2017.

W pierwszą niedzielę września odbyło się otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy z jednoczesnym odsłonięciem tablicy pamiątkowej Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.
 
Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu zabaw im. Dzieci Fatimskich

fot. Komitet Organizacyjny


Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, po której wszyscy obecni przeszli na teren placu, gdzie proboszcz Parafii pw. NMP z Fatimy poświęcił plac zabaw i ufundowaną pamiątkową tablicę. Przecięcia wstęgi dokonały zaproszone osoby, które najwięcej zaangażowały się w powstanie placu.

W tej ważnej dla mieszkańców uroczystości udział wzięli między innymi Marszałek Województwa Podlaskiego, Burmistrz Ciechanowca i Przewodniczący Rady Miejskiej w Ciechanowcu. Kapryśna pogoda nie zdołała zaskoczyć organizatorów. Przygotowane przez członków stowarzyszenia „Razem” oraz życzliwych parafian atrakcje wypełniły czas muzyką i przygotowanymi kulinariami: wspaniały bigos z kiełbaskami, grochówka oraz cały wachlarz przeróżnych ciast i ciasteczek do tego serwowane gorące herbatki, kawa oraz kompoty. Dużym powodzeniem u dzieci cieszyła się wata cukrowa oraz popcorn. Dodatkowo była loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał.

W imieniu Proboszcza Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu księdza Andrzeja Polakowskiego, Stowarzyszenia Razem i wszystkich dzieci, serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do powstania tego wspaniałego placu zabaw.

                                       
Komitet Organizacyjny

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zapraszamy na Niedzielę Palmową do Ciechanowca
XIX Konkurs na Wykonanie palmy WielkanocnejMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 25 marca o godz. 9.30 na procesję z palmami i Mszę Świętą w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu... »»
 
Turniej Tenisa Stołowego Oldbojów
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoDyrektor COKiS zaprasza w niedzielę, 25 marca 2018 r. do hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A na Turniej Tenisa Stołowego Oldbojów w kategorii mężczyzn 40+ o Puchar Burmistrza Ciechanowca...  »»
 
XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 8 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Ogłoszenie w trybie małych zleceń z 20.03.2018 r.
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 19.03.2018 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku... »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z trzech zakresów działalności w 2018... »»
 
Ogłoszenie w trybie małych zleceń z 16.03.2018 r.
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 14.03.2018 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku... »»
 
Nabór do Szkółki Wędkarskiej
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymZarząd Koła PZW nr 87 w Ciechanowcu ogłasza nabór do Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej JAZGARZ. W programie bezpłatne zajęcia teoretyczne i praktyczne, m.in.: składanie zestawu...  »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl