Program
Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich Drukuj
18.09.2017.

W pierwszą niedzielę września odbyło się otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy z jednoczesnym odsłonięciem tablicy pamiątkowej Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.
 
Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu zabaw im. Dzieci Fatimskich

fot. Komitet Organizacyjny


Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, po której wszyscy obecni przeszli na teren placu, gdzie proboszcz Parafii pw. NMP z Fatimy poświęcił plac zabaw i ufundowaną pamiątkową tablicę. Przecięcia wstęgi dokonały zaproszone osoby, które najwięcej zaangażowały się w powstanie placu.

W tej ważnej dla mieszkańców uroczystości udział wzięli między innymi Marszałek Województwa Podlaskiego, Burmistrz Ciechanowca i Przewodniczący Rady Miejskiej w Ciechanowcu. Kapryśna pogoda nie zdołała zaskoczyć organizatorów. Przygotowane przez członków stowarzyszenia „Razem” oraz życzliwych parafian atrakcje wypełniły czas muzyką i przygotowanymi kulinariami: wspaniały bigos z kiełbaskami, grochówka oraz cały wachlarz przeróżnych ciast i ciasteczek do tego serwowane gorące herbatki, kawa oraz kompoty. Dużym powodzeniem u dzieci cieszyła się wata cukrowa oraz popcorn. Dodatkowo była loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał.

W imieniu Proboszcza Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu księdza Andrzeja Polakowskiego, Stowarzyszenia Razem i wszystkich dzieci, serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do powstania tego wspaniałego placu zabaw.

                                       
Komitet Organizacyjny

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Konkurs "Nie stój w kolejce..."
Konkurs "Nie stój w kolejce..." Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w Konkursie „Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest jeden z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE...  »»
 
Unieważnienie konkursów ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego unieważnia otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności na rzecz mniejszości... »»
 
Koniec roku w NGO
logo NGO
Koniec roku to czas gdy organizacje pozarządowe rozliczają projekty, piszą sprawozdania, sprawdzają czy zostały opłacone wszelkie faktury i rachunki związane z realizacją zadań finansowanych z dotacji... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży w 2018... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 18.12.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl