Program
Witamy w gronie uczniów Drukuj
27.10.2017.

Czterdziestu ośmiu pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu złożyło uroczyste ślubowanie i zostało pasowanych przez dyrektora szkoły na uczniów.

Witamy w gronie uczniów

fot. K. Łochnicka Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu


Do grona szkolnej społeczności dołączyło: w klasie Ia szesnaścioro dzieci – wychowawczyni Katarzyna Tkaczuk, w klasie Ib osiemnaścioro – wychowawczyni Alicja Przesław oraz w klasie Ic czternaścioro – wychowawczyni Bożena Zakrzewska.

W uroczystości udział wzięli rodzice, kadra szkolna oraz zaproszeni goście: Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, Przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Święcki, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej ksiądz dziekan Tadeusz Kryński oraz dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Sylwia Kuczuk-Szymańska.

„Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze i inne prezenty, m.in. książeczki oszczędnościowe SKO z Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu z 10 złotowym wkładem. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i dyskoteka w auli szkolnej” – opisuje wydarzenie nauczycielka Krystyna Łochnicka.

Film ze ślubowania uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu można obejrzeć na szkolnym kanale YouTube.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl