Program
Orszak Trzech Króli. Głosuj na wielbłąda i wygraj korony Drukuj
31.10.2017.

Już po raz piąty mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2018, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku Wielbłąda. Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2018 roku.
 
Ruszył konkurs "Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!"
 
 
Konkurs trwa od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 i jest podzielony na dwa etapy:
- od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 24 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na stronie www.orszak.org
- od 25 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na 10 finalistów z pierwszego etapu na profilu Facebook: Orszak Trzech Króli.

W konkursie można wygrać następujące nagrody:
I miejsce – wizyta wielbłąda,
II miejsc – 3.000 czekoladek,
III miejsce – 2.000 czekoladek.

Dodatkowo każda miejscowość, która w pierwszym etapie konkursu uzyska ważnie oddany głos, otrzyma orszakową koronę. Jeden głos to jedna korona, a do rozdysponowania pomiędzy miejscowości orszakowe jest 50 000 koron.
 
Każda osoba może zagłosować jeden raz w pierwszym etapie i drugi raz w drugim etapie.
 
Jak zagłosować na Ciechanowiec?
W pierwszym etapie należy wejść na stronę www.orszak.org. W pustym polu miejscowość wpisać Ciechanowiec. W kolejnym kroku podać swój adres mailowy i zaakceptować regulamin konkursu. Ostatni krok to kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany adres mailowy. Jeśli link nie przychodzi od razu należy poczekaj do 60 minut i sprawdzić czy nie został umieszczony w spamie. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Szczegóły jak głosować dostępne na stronie www.orszak.org
 
W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący jednej z miejscowości, która przeszła do finału konkursu. Mogą komentować tylko Ci, którzy już polubili Profil Facebookowy Orszaku Trzech Króli. Uwaga: komentarz musi zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki obu etapów konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny w pierwszy etapie na stronie konkursu, a w drugim na profilu na FB.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli.

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl