Na sto dni przed maturą. Poloneza czas zacząć Drukuj
25.01.2018.

W ostatnią sobotę tradycji stało się zadość i sto dni przed egzaminem dojrzałości wszystkie maturalne klasy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza zatańczyły poloneza, każda w innym układzie choreograficznym.

 
Na sto dni przed maturą. Poloneza czas zacząć

fot. Michał Ługowski dla F/X Foto Video


Studniówka jest wydarzeniem, na które czeka się od początku nauki w szkole ponadpodstawowej, ponieważ zawsze kojarzy się z dorosłością, piękną suknią, eleganckim garniturem, wytwornością...

Na tegoroczną studniówkę, oprócz grona pedagogicznego, maturzystów i ich rodziców, przybyło wielu gości: Przewodnicząca Rady Powiatu Wysokomazowieckiego Dorota Łapiak, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, ks. Dziekan Tadeusz Kryński, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu Krzysztof Pełszyk, Przewodnicząca Rady Rodziców ZSOiZ w Ciechanowcu Agata Koc.

Jak zawsze przy takiej okazji były przemówienia gości z życzeniami jak największych sukcesów na maturze. Burmistrz przedstawił nieznaną zupełnie historię powstania budynku dzisiejszego Internatu, odnalezioną w starych zapiskach. Były także uczniowskie podziękowania i kwiaty dla nauczycieli, pamiątkowe klasowe zdjęcia, podsumowanie szkolnego życia w programie artystycznym pt. „Ucho Dyrektora”, zastawione stoły, zabawa i tańce... ostatnie chwile wypoczynku przed finałową setką dni, wypełnionych intensywną nauką i przygotowaniami do egzaminu dojrzałości.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl