buy medication online
 
Ferie z COKiS-em Drukuj
13.02.2018.

W drugim tygodniu ferii Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zimowisko dla dzieci ze szkół podstawowych.
 
Ferie z COKiS-em

fot. COKiS


Ferie rozpoczęły się od spotkania z przedstawicielami policji, pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz KRUS-u w Wysokiem Mazowieckiem. Dzielnicowy w trakcie spotkania przestrzegał najmłodszych przed zagrożeniami, które mogą na nich czyhać w podczas ferii zimowych, zarówno w czasie zabawy na świeżym powietrzu, jak również w domu, czy w trakcie niewłaściwego korzystania z Internetu.

Dzieci w trakcie zimowiska odwiedziły Gospodarstwo Agroturystyczne „Ranczo na Sówce”, w którym spędziły aktywnie cały dzień i miały okazję zaprzyjaźnić się ze zwierzętami. Kolejne dni upłynęły w naukowo-eksperymentalnej atmosferze. Uczestnicy wcielili się w rolę naukowców i wyprodukowali m.in. kolorowe bomby pianowe, tęczę w probówce, ciecze nienewtonowskie oraz bomby kąpielowe. Przerwy pomiędzy eksperymentami wypełniły pogadanki z psychologiem na temat uzależnień, zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe. W ostatni dzień zimowiska odbyła się wycieczka do Zambrowa do kina i na basen.

Zorganizowanie zimowiska było możliwe dzięki dofinansowaniu z funduszy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card