Zakończył się Cykl Turniejów Tenisa Stołowego Drukuj
14.02.2018.

Zakończył się zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych o Puchar Burmistrza Ciechanowca, który składał się z czterech turniejów, rozgrywanych w styczniowe i lutowe niedziele.
 
Zakończył się Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

fot. COKiS


W ostatnich zawodach zagrało 30 zawodników, w tym pięć kobiet i dwóch zawodników z Ciechanowca. Zawody były rozgrywane systemem „do dwóch przegranych”. Sześć pierwszych miejsc zajęli:

    I miejsce Sławomir Wawryniuk (Łosice)
    II miejsce Michał Puziński (Czyżew)
    III miejsce Marcin Dudziec (Goworowo)
    IV miejsce Wojciech Jatczuk (Śledzianów)
    V miejsce Tomasz Moczulski (Twarogi Lackie)
    VI miejsce Daniel Sawicki (Siemiatycze)

W całym Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open wzięło udział 42 zawodników.  Na podstawie wyników z trzech najlepszych turniejów została sporządzona klasyfikacja generalna, w której znalazło się 30 osób - 25 mężczyzn i 5 kobiet.

Klasyfikacja generalna Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego:

Mężczyźni

    I miejsce Michał Puziński (Czyżew) - 140 pkt
    II miejsce Marcin Dudziec (Goworowo) - 137 pkt
    III miejsce Wojciech Jatczuk (Śledzianów) - 125 pkt
    IV miejsce Sławomir Wawryniuk (Łosice) - 120 pkt
    V miejsce Zbigniew Miszczuk (Hajnówka) - 113 pkt
    VI miejsce Krzysztof Wszoł (Ciechanowiec) 112 pkt

Kobiety

    I miejsce Paulina Tarapata (Łosice) - 66 pkt
    II miejsce Julia Piłat (Czeremcha) - 37 pkt
    IIII miejsce Paulina Paczuska (Czeremcha) - 30 pkt
   
Dyrektor COKiS Sylwia Kuczuk-Szymańska wręczyła puchary i nagrody rzeczowe sześciu najlepszym tenisistom, trzem tenisistkom i najmłodszemu uczestnikowi turniejów, jedenastoletniemu Łukaszowi Piszczatowskiemu z Wysokiego Mazowieckiego, który zdobył w całym cyklu 43 punkty i zajął 20 miejsce.

Puchary ufundowali Burmistrz Ciechanowca, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej i Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl