Badania geologiczne na południowym odcinku projektowanego gazociągu Drukuj
16.04.2018.
 
Inwestycja pn.: "Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi". 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. informuje, że po wizji terenowej na trasie południowego odcinka projektowanego gazociągu Polska-Litwa przeprowadzonej w terminie od 26 do 30 marca br., oraz zgodnie z wymaganiami dla tej inwestycji, konieczne jest obecnie przeprowadzenie badań geologicznych dla trudnych terenów w miejscach newralgicznych na trasie projektowanego gazociągu.
 
Z uwagi na powyższe uwarunkowania informujemy, iż w okresie od 17 kwietnia do 25 maja 2018 roku prowadzone będą badania geologiczne.

Informujemy jednocześnie, iż w trakcie ww. czynności, możliwe jest wejście na teren nieruchomości/działek prywatnych w zakresie niezbędnym dla wykonania badań geologicznych wymaganych do sporządzenia właściwej dokumentacji i opracowań na potrzeby inwestycji. Wykonawcą badań geologicznych będzie Przedsiębiorstwo Geologiczne POLGEOL S.A. działające na podstawie umowy z Projektantem - Górnicze Biuro Projektów PANGAZ Sp. z o.o.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji odnośnie inwestycji - prosimy o ewentualny bezpośredni kontakt z przedstawicielem Działu Komunikacji Korporacyjnej GAZ-SYSTEM - panią Martą Marcinow tel.: 22 189 08 76 lub w formie elektronicznej na adres: polska-litwa@gaz-system.pl.

 

                                          

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Rembelszczyźnie
Dyrektor Artur Jastrzębski


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
KRUS informuje o zmianie wysokości renty socjalnej
Logo KRUSKRUS informuje, że weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o rencie socjalnej (Dz. U. z 2018 r. poz. 933), na podstawie której ustalono nową wysokość renty socjalnej.... »
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl