Program
Podlaskie Święto Chleba Podlaską Marką w kategorii "Wydarzenie" Drukuj
25.04.2018.

Podczas uroczystej gali Podlaska Marka w Operze i Filharmonii Podlaskiej dyrektor Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu Dorota Łapiak odebrała nagrodę Podlaskiej Marki w kategorii Wydarzenie, którą wręczyli Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński i dyrektor Muzeum Podlaskiego w Białymstoku Andrzej Lechowski.

Podlaskie Święto Chleba Podlaską Marką w kategorii "Wydarzenia"

fot. Wojciech Oksztol Wrota Podlasia


Dyrektor Muzeum odbierając Podlaską Markę powiedziała: "Podlaskie Święto Chleba to jedno z największych wydarzeń kulturalnych, które odwiedza tego dnia ok. 30 tys. turystów. Jestem bardzo wzruszona i zaszczycona przyznaniem nam tej nagrody. Dziękuję wszystkim tym, którzy są zaangażowani i oczywiście zapraszam wszystkich do nas na następną edycję naszego święta która w tym roku odbędzie się 12 sierpnia".

Podlaskie Święto Chleba konkurowało w tej kategorii z  przedsięwzięciem "EEC – Liderzy Przyszłości", którego organizatorem jest Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, a także z "Tatarskim Świętem Sabantuj" organizowanym przez Regionalne Centrum Kultury Tatarów Polskich ASMAN oraz Fundację Tatarskie Towarzystwo Kulturalne.

W pozostałych kategoriach zwyciężyli:
- w kategorii Produkt użytkowy: „Budynki wielorodzinne w technologii modułowej Unihouse” - Unihouse Oddział Unibep S.A.
- w kategorii Produkt spożywczy: „Grupa produktów Naturalnych”  - Spółdzielnia Mleczarska w Łapach
- w kategorii Odkrycie: „Pierwsza w historii detekcja fal grawitacyjnych przez zespoły LIGO Scientific Collaboration i Vigro Collaboration” - prof. dr hab. Piotr Jaranowski, Dziekan Wydziału Fizyki UwB
- w kategorii Inwestycje: „Uruchomienie Fabryki SaMasz w Zabłudowie” - SaMASZ Sp. z o.o.
- w kategorii Kultura: „Teatr Lalki i Aktora w Łomży”
- w kategorii Społeczeństwo: „Fundacja Rodziny Czarneckich”

W głosowaniu na Podlaską Markę Konsumentów zwyciężył Zespół Pieśni i Tańca Suwalszczyzna. Tytuł Honorowego Ambasadora Województwa Podlaskiego otrzymał Zenon Martyniuk. Natomiast tytuł i statuetki Ambasadora Podlaskiej Gospodarki otrzymali czterej czołowi przedstawiciele podlaskiej branży drzewnej i meblarskiej: Pfleiderer Grajewo Sp. z o.o.,  Fabryka Mebli „FORTE” S.A., IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział w Orli oraz białostocki producent mebli firma TOBO DATCZUK Spółka Jawna.

źródło: www.wrotapodlasia.pl

Podlaskie Święto Chleba Podlaską Marką w kategorii "Wydarzenia"

Podlaskie Święto Chleba Podlaską Marką w kategorii "Wydarzenia"

Podlaskie Święto Chleba Podlaską Marką w kategorii "Wydarzenia"
 
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl