Program
Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania Drukuj
30.04.2018.

Oryginalna koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok została przekazana na charytatywną aukcję, której dochód zostanie przeznaczony na operację Bogusi z Ciechanowca.

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

fot. J. Dąbrowska


Fani klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok mogą wzbogacić się o koszulkę z autografami piłkarzy Jagi. Na portalu charytatywni.allegro.pl ruszyła aukcja oryginalnej koszulki z autografami piłkarzy zespołu. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana bezpośrednio na subkonto Bogusi w Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

22-letnia Bogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na bardzo rzadkie schorzenie powodujące tzw. wrodzoną sztywność stawów, przez co porusza się na wózku. Przeszła już wiele operacji, pierwszą z nich gdy miała 9 miesięcy. Operacje te nie dały oczekiwanego rezultatu, nie pozwoliły Bogusi na samodzielność. Teraz pojawiła się szansa, dzięki której Bogusia będzie mogła spełnić swoje największe marzenie bycia samodzielną. Taką szansę są w stanie zapewnić jej lekarze z Paley Institute na Florydzie. Jednak operacja i rehabilitacja kosztują ponad milion złotych. „Piłkarze Jagiellonii podarowali Bogusi i nam dodatkową możliwość zebrania tej olbrzymiej kwota” – powiedziała Jolanta Dąbrowska, mama Bogusi. „Zachęcam wszystkich do udziału w licytacji i spełnieniu marzenia mojej córki” – dodała.
 

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl