Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania Drukuj
30.04.2018.

Oryginalna koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok została przekazana na charytatywną aukcję, której dochód zostanie przeznaczony na operację Bogusi z Ciechanowca.

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

fot. J. Dąbrowska


Fani klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok mogą wzbogacić się o koszulkę z autografami piłkarzy Jagi. Na portalu charytatywni.allegro.pl ruszyła aukcja oryginalnej koszulki z autografami piłkarzy zespołu. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana bezpośrednio na subkonto Bogusi w Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

22-letnia Bogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na bardzo rzadkie schorzenie powodujące tzw. wrodzoną sztywność stawów, przez co porusza się na wózku. Przeszła już wiele operacji, pierwszą z nich gdy miała 9 miesięcy. Operacje te nie dały oczekiwanego rezultatu, nie pozwoliły Bogusi na samodzielność. Teraz pojawiła się szansa, dzięki której Bogusia będzie mogła spełnić swoje największe marzenie bycia samodzielną. Taką szansę są w stanie zapewnić jej lekarze z Paley Institute na Florydzie. Jednak operacja i rehabilitacja kosztują ponad milion złotych. „Piłkarze Jagiellonii podarowali Bogusi i nam dodatkową możliwość zebrania tej olbrzymiej kwota” – powiedziała Jolanta Dąbrowska, mama Bogusi. „Zachęcam wszystkich do udziału w licytacji i spełnieniu marzenia mojej córki” – dodała.
 

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

 
 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl