Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania Drukuj
30.04.2018.

Oryginalna koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok została przekazana na charytatywną aukcję, której dochód zostanie przeznaczony na operację Bogusi z Ciechanowca.

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

fot. J. Dąbrowska


Fani klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok mogą wzbogacić się o koszulkę z autografami piłkarzy Jagi. Na portalu charytatywni.allegro.pl ruszyła aukcja oryginalnej koszulki z autografami piłkarzy zespołu. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana bezpośrednio na subkonto Bogusi w Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

22-letnia Bogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na bardzo rzadkie schorzenie powodujące tzw. wrodzoną sztywność stawów, przez co porusza się na wózku. Przeszła już wiele operacji, pierwszą z nich gdy miała 9 miesięcy. Operacje te nie dały oczekiwanego rezultatu, nie pozwoliły Bogusi na samodzielność. Teraz pojawiła się szansa, dzięki której Bogusia będzie mogła spełnić swoje największe marzenie bycia samodzielną. Taką szansę są w stanie zapewnić jej lekarze z Paley Institute na Florydzie. Jednak operacja i rehabilitacja kosztują ponad milion złotych. „Piłkarze Jagiellonii podarowali Bogusi i nam dodatkową możliwość zebrania tej olbrzymiej kwota” – powiedziała Jolanta Dąbrowska, mama Bogusi. „Zachęcam wszystkich do udziału w licytacji i spełnieniu marzenia mojej córki” – dodała.
 

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koń w obronności i kulturze Polski - seminarium i wernisaż
Koń w obronności i kulturze Polski - seminarium i wernisażMuzeum Rolnictwa im. Ks. Kluka w Ciechanowcu zaprasza  na seminarium "Koń w obronności i kulturze polskiej" połączone z otwarciem wystawy "Zbiory hipologiczne Muzeum...  »»
 
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl