Program
Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania Drukuj
30.04.2018.

Oryginalna koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok została przekazana na charytatywną aukcję, której dochód zostanie przeznaczony na operację Bogusi z Ciechanowca.

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

fot. J. Dąbrowska


Fani klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok mogą wzbogacić się o koszulkę z autografami piłkarzy Jagi. Na portalu charytatywni.allegro.pl ruszyła aukcja oryginalnej koszulki z autografami piłkarzy zespołu. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana bezpośrednio na subkonto Bogusi w Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

22-letnia Bogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na bardzo rzadkie schorzenie powodujące tzw. wrodzoną sztywność stawów, przez co porusza się na wózku. Przeszła już wiele operacji, pierwszą z nich gdy miała 9 miesięcy. Operacje te nie dały oczekiwanego rezultatu, nie pozwoliły Bogusi na samodzielność. Teraz pojawiła się szansa, dzięki której Bogusia będzie mogła spełnić swoje największe marzenie bycia samodzielną. Taką szansę są w stanie zapewnić jej lekarze z Paley Institute na Florydzie. Jednak operacja i rehabilitacja kosztują ponad milion złotych. „Piłkarze Jagiellonii podarowali Bogusi i nam dodatkową możliwość zebrania tej olbrzymiej kwota” – powiedziała Jolanta Dąbrowska, mama Bogusi. „Zachęcam wszystkich do udziału w licytacji i spełnieniu marzenia mojej córki” – dodała.
 

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

 
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl