buy medication online
 
Powiatowe Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce Drukuj
14.05.2018.

Po raz kolejny drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów przyjechały do Ciechanowca, by rywalizować w zawodach zorganizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy o awans do dalszych rozgrywek.

 
Powiatowe Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

fot. A. Kieliszek MPI

 
Tegoroczna rywalizacja odbywała się w nowej formule: dawne Igrzyska w lekkiej atletyce im. Zbigniewa Orzeszko to Igrzyska Dzieci, a Gimnazjada w lekkiej atletyce im. Stanisława Baszenia to Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W Igrzyskach Dzieci Powiatu Wysokomazowieckiego w lekkoatletyce wystartowały reprezentacje piętnastu szkół podstawowych. Reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im M. Kopernika w Ciechanowcu zajęła 8 miejsce a reprezentacja chłopców 9 miejsce.

Wyniki dziewcząt:
Bieg 60 m - miejsce 2 - Julia Sokołowska (9,39)
Skok w dal - miejsce 5 -  Julia Sokołowska (3,34)
Pchnięcie kulą 2 kg - Natalia Tymińska (10,34)
Rzut dyskiem 0,6 kg - miejsce 2 - Klaudia Klejzerowicz (17,10)

Wyniki chłopców:
Bieg 60 m - miejsce 1 - Dawid Grabarz (8,77), miejsce 2 - Mateusz Adam Szymoniak  (8,90)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Wysokomazowieckiego w lekkoatletyce zgromadziły reprezentacje z 14 szkół, wśród których reprezentacja ciechanowieckich dziewcząt zajęła 2 miejsce, a chłopców - 3 miejsce.

Wyniki dziewcząt:
Bieg 600 m - miejsce 4 – Zuzanna Komiażyk (2;14,42)
Bieg 4x100 m - miejsce 3 - SP Ciechanowiec (64,77)
Skok w dal - miejsce 5 – Magdalena Leszczyńska (3,95)
Skok wzwyż - miejsce 2 – Kamila Wojtkowska (135)
Pchnięcie kulą 3 kg - miejsce 2 – Natalia Wrzesińska (9,30), miejsce 4 – Dominika Szulborska (9,09), miejsce 7 – Paulina Łagoda (8,11)
Rzut dyskiem 0,75 kg - miejsce 1 – Natalia Wrzesińska (30,48), miejsce 4 – Weronika Chicheł (22,32), miejsce 7 – Klaudia Karczewska (19,10), miejsce 8 – Dominika Raźniak (18,70)
Rzut oszczepem 500 g - miejsce 1 – Paulina Łagoda (33,90), miejsce 2 – Wiktoria Kurek (28,20), miejsce 3 – Joanna Wojtkowska (21,62), miejsce 4 – Jadwiga Wojtkowska (20,20), miejsce 6 – Klaudia Karczewska (16,71), miejsce 7 – Dominika Szulborska (15,46)

Wyniki chłopców:
Bieg 1000 m - miejsce 2 – Jakub Popławski (3;06,90)
Bieg 4x100 m - miejsce 4 - SP Ciechanowiec (54,80)
Skok w dal - miejsce 5 – Mateusz Tymiński (4,82), miejsce 6 – Seweryn Lipski (4,81)
Skok wzwyż - miejsce 1 – Dawid Tymiński (150), miejsce 1 – Krystian Gontarczuk (150)
Pchnięcie kulą 5 kg - miejsce 1 – Adam Ilczuk (13,33), miejsce 4 – Paweł Prokopiak (11,33), miejsce 5 – Krystian Rytel (10,82)
Rzut dyskiem 1 kg - miejsce 1 – Adam Ilczuk (44,16), miejsce 4 – Paweł Prokopiak (38,16)
Rzut oszczepem 600 g - miejsce 2 – Mateusz Moczulski (33,30)

Do wojewódzkich półfinałów, które odbędą się w Łomży 16 maja, kwalifikowało się 5 najlepszych zawodników w każdej konkurencji.


Komunikat z Igrzysk Dzieci Powiatu Wysokomazowieckiego w lekkoatletyce
Komunikat z Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Wysokomazowieckiego w lekkoatletyce


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card