300 prac wpłynęło na konkurs plastyczny "Człowiek i Przyroda" Drukuj
04.06.2018.
 
W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Człowiek i Przyroda", na który wpłynęło 300 prac z 20 placówek edukacyjnych z terenu powiatu wysokomazowieckiego.

300 prac wpłynęło na konkurs plastyczny "Człowiek i Przyroda"

fot. A. Kieliszek MPI


Nagrody i wyróżnienia przyznano w sześciu kategoriach: przedszkole, zerówka, klasy I-III szkół podstawowych, klasy IV-VI szkół podstawowych, klasy VII i VIII szkół podstawowych i gimnazjum oraz szkoły średnie. Nagrody i dyplomy wręczyli Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko i Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu Marzena Kryńska.

Organizatorami konkursu był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.

W podsumowaniu, oprócz uczestników konkursu, uczestniczyli nauczyciele, opiekunowie, wychowawcy oraz rodzice. Nagrodzone prace plastyczne można oglądać na wystawie pokonkursowej w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu ul. Mostowa 6.

Nagrody i wyróżnienia przyznane w sześciu kategoriach otrzymali:

Kategoria przedszkole:

1 miejsce: Szymon Porowski, Szepietowo
1 miejsce: Zofia Rydzewska, Wysokie Mazowieckie
2 miejsce: Magdalena Stańczuk, Czyżew
3 miejsce: Gabriela Godlewska, Ciechanowiec
Wyróżnienia: Jan Wojno, Maria Rydzewska, Zosia Komuda, Marietta Kondrat, Łukasz Grzeszczuk, Artur Zaremba

Kategoria zerówka:
1 miejsce: Marta Kujawska, Ciechanowiec
2 miejsce: Jakub Kieliszek, Ciechanowiec
3 miejsce: Aleksandra Stefaniuk, Ciechanowiec
3 miejsce: Jakub Niemyjski, Ciechanowiec
Wyróżnienia: Weronika Zawadzka, Anna Wyszyńska, Jakub Wierzbicki, Ola Grabarz

Kategoria klasy I-III szkół podstawowych:

1 miejsce: Daria Daszkowska, Ciechanowiec
2 miejsce: Oliwia Religa, Ciechanowiec
3 miejsce: Oliwia Puławska, Wysokie Mazowieckie
3 miejsce: Weronika Perkowska, Ciechanowiec
Wyróżnienia: Maciej Ostrowski, Maksymilian Chendoska, Zuzanna Sierocka, Zosia Stelengowska, Dominika Jabłońska, Ewa Jaźwińska

Kategoria klasy IV-VI szkół podstawowych:

1 miejsce: Natalia Majewska, Ciechanowiec
2 miejsce: Zuzanna Czarnowska, Kulesze Kościelne
3 miejsce: Klaudia Nowicka, Ciechanowiec
3 miejsce: Emilia Busma, Szepietowo
Wyróżnienia: Patryk Grodzki, Weronika Kozłowska, Dominik Grodzki, Patryk Goliński, Zofia Koc

Kategoria klasy VII i VIII szkół podstawowych i gimnazjum:

1 miejsce: Krystyna Załuska, Czyżew
2 miejsce: Paulina Plewko, Rosochate Kościelne
3 miejsce: Olga Filipczyńska, Rosochate Kościelne
Wyróżnienia: Aleksandra Zawadzka, Monika Pawłowska

Kategoria szkoły średnie:
1 miejsce: Urszula Pełszyk, Ciechanowiec
1 miejsce: Martyna Niemyjska, Ciechanowiec
3 miejsce Paulina Korsak, Wysokie Mazowieckie
 
 
          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl