"Chwilowo Młodzi" bawią się Drukuj
01.02.2006.


Działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora „Chwilowo Młodzi” zorganizował dla swoich członków zabawę karnawałową. Impreza odbyła się 24. 01. 2006 roku w sali kominkowej Dworku Myśliwskiego na terenie Muzeum Rolnictwa.

Na zabawę przybyli zaproszeni goście m.in.: dyrektor COKiS Artur Leszczyński, dyrektor Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu Krzysztof Pełszyk, dyrektor Przedsiębiorstwa Robót Komunalnych FARE Tomasz Paduch, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie Leszek Koliński, były dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie Marian Kruszewski, burmistrz Ciechanowca Stanisław Łapiak i sześcioosobowe delegacje Klubów Seniora z Wysokiego Mazowieckiego, Szepietowa i Klukowa.

Uczestnicy bawili się w sali udekorowanej przez pracowników COKiS, przy płonącym kominku i muzyce w wykonaniu zespołu „Romans”. Stoły zastawione były potrawami przygotowanymi przez członkinie Klubu Seniora pod przewodnictwem pani Stanisławy Poniatowskiej. 

Oprócz nastrojowych tańców główną atrakcją zabawy było swojskie piwo jałowcowe. Zabawę uświetnił też „Słodki walc”, w czasie którego, prezes Klubu Seniora Krzysztof Pietrzak wręczał wszystkim paniom czekolady. W czasie odpoczynku między tańcami odbywały się występy wokalne członków klubu.

więcej zdjęć...

"Chwilowo Młodzi" bawią się 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl