Rozgrywki siatkarek z ZSOiZ Drukuj
10.02.2006.


W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu działa sekcja piłki siatkowej dziewcząt, pod kierownictwem pani Grażyny Panas. Dziewczęta trenują trzy razy w tygodniu. Ich ciężka praca przynosi efekty - w roku szkolnym 2004/2005 wywalczyły awans do II ligi międzyszkolnej województwa podlaskiego. 

W II lidze walczy dziesięć zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych. W każdej rundzie każda drużyna walczy w czterech turniejach (po 3 zespoły) i rozgrywa jeden mecz. Jesienną część rozgrywek nasza drużyna zakończyła w grudniu na IV miejscu. Wiosenna część rozpoczęła w styczniu turniejem w Grajewie.

09. 02. 2006 dziewczęta gościły drużynę z I LO w Bielsku Podlaskim. Mecz zakończył się wygraną gości 2:0. Trzeba wziąć pod uwagę to, że nasze siatkarki są debiutantkami w II lidze, a w drużynie dokonuje się zmiana pokoleniowa – pierwszoklasistki zastępują przygotowujące się do egzaminów maturzystki.

Do rozegrania pozostał jeszcze ostatni turniej, który odbędzie się w marcu w Ciechanowcu. Trzymamy kciuki i liczymy na utrzymanie się zespołu w II lidze.

Rozgrywki siatkarek z ZSOiZ  

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl