buy medication online
 
Jest takie miejsce u zbiegu dróg... Drukuj
12.09.2018.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu realizuje projekt „Jest takie miejsce u zbiegu dróg”, którego celem jest utrwalenie lokalnej pamięci historycznej i pobudzenie zainteresowań historią, kulturą i tradycją najbliższego otoczenia.
 
Jest takie miejsce u zbiegu dróg…

fot. COKiS


W czerwcu odbyły się spotkania z mieszkańcami, w czasie których rozmawiano o miejscach przez które powinny przebiegać dwa historyczne szlaki: pieszy i rowerowy. W pierwszą  niedzielę września odbyła się inauguracja zaproponowanego przez mieszkańców szlaku spacerowego. Wspólny spacer nowym szlakiem był połączony z prelekcją przewodnika o historii Ciechanowca, ze szczególnym uwzględnieniem wyznaczonych na trasie historycznych punktów oraz koncertem w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowo-Folkowej.

Inauguracja szlaku rowerowego zaplanowana jest jako element ciechanowieckich obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Rajd Rowerowy „Szlakiem Pamięci” Ciechanowiec - Pobikry (15 km) wystartuje 16 września 2018 r. (niedziela) o godz. 10.00 z parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej ul. 11 Listopada.

W ramach projektu zostały wydane broszury z wytyczonymi szlakami, które można bezpłatnie otrzymać w Punkcie Informacji Turystycznej.

Projekt „Jest takie miejsce u zbiegu dróg…” został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku w ramach konkursu „Lokalne projekty kulturalne” w ramach programu Pomost dla Niepodległej.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card