Głosowanie w konkursie "Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie" Drukuj
11.09.2018.

Trwa głosowanie internetowe na najczęściej polubione zdjęcie w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Burmistrza Ciechanowca „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”, w którym nagrodą główną jest rower. Konkurs ogłoszony jest w ramach obchodzonego w dniach 16-22 września Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Konkurs „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”
 

Głosować można do 22 września 2018 r. do godz. 12.00 (sobota) na profilu FB Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu:  https://www.facebook.com/Ciechanowiecki-O%C5%9Brodek-Kultury-i-Sportu-903638279766115/ 

Nagrodzony zostanie autor najczęściej polubionego zdjęcia. Brane pod uwagę będą tylko głosy z wykorzystaniem reakcji za pomocą emotikon "lubię to" i "super".
 

Regulamin konkursu „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”


1. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Ciechanowca.

2. Celem konkursu jest. zachęcenie do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania  oraz popularyzacja jazdy rowerem jako szybkiej i przyjaznej środowisku formy przemieszczania się. Konkurs jest organizowany w ramach kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

3. Zdjęcia na konkurs powinno przedstawiać rowerzystę lub grupę rowerzystów na szlakach rowerowych, przy atrakcjach, korzystających z uroków obszaru, usług turystycznych, produktów lokalnych lub sam rower albo fragment roweru jako główny element zdjęcia.

4. Każdy internauta może przysłać tylko jedno zdjęcie. Wolno przesyłać jedynie zdjęcie własnego autorstwa.

5. Na fotografie czekamy do dnia 14 września 2018 do godz. 14.00.

6. Wysłany e-mail powinien zawierać: fotografię konkursową (jpg), nick autora oraz dane adresowe (e-mail i numer telefonu).

7. Zdjęcia wysyłajcie na adres cokis@ciechanowiec.pl w tytule wpisując „Rowerem przez Podlasie”.

8. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z akceptacją publikacji na profilu FB Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu:  https://www.facebook.com/Ciechanowiecki-O%C5%9Brodek-Kultury-i-Sportu-903638279766115/ w ramach konkursu oraz nieodpłatnego i nieograniczonego w czasie wykorzystania zdjęcia na cele promocji turystyki i rekreacji rowerowej, w materiałach prasowych, w mediach internetowych i folderach promocyjnych.

9. Głosowanie będzie trwać w terminie od 16 do 22 września do godz. 12.00.

10. Zwycięzcę wybiorą internauci podczas głosowania.

11. Nagrodzony zostanie autor najczęściej polubionego zdjęcia. Brane pod uwagę będą tylko głosy z wykorzystaniem reakcji za pomocą emotikon "lubię to" i "super".

12. Nagrodą główną jest rower.

13. W przypadku takiej samej liczby polubieni u kilku autorów, termin rozstrzygnięcia konkursu zostanie przełożony, a organizator zorganizuje dodatkowy plebiscyt zdjęć z największą liczbą polubień.

14. Nagrodę będzie można odebrać tylko osobiście.

15. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania  plebiscytu w przypadku otrzymania niedostatecznej ilości zdjęć do konkursu.

16. Udział w konkursie poprzez wysłany e-mail na adres cokis@ciechanowiec.pl jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody Uczestnika na zasady przebiegu Konkursu opisane w Regulaminie, w tym  na podanie i przetwarzanie swoich danych osobowych.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
KRUS informuje o zmianie wysokości renty socjalnej
Logo KRUSKRUS informuje, że weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o rencie socjalnej (Dz. U. z 2018 r. poz. 933), na podstawie której ustalono nową wysokość renty socjalnej.... »
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl