Program
Głosowanie w konkursie "Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie" Drukuj
11.09.2018.

Trwa głosowanie internetowe na najczęściej polubione zdjęcie w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Burmistrza Ciechanowca „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”, w którym nagrodą główną jest rower. Konkurs ogłoszony jest w ramach obchodzonego w dniach 16-22 września Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Konkurs „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”
 

Głosować można do 22 września 2018 r. do godz. 12.00 (sobota) na profilu FB Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu:  https://www.facebook.com/Ciechanowiecki-O%C5%9Brodek-Kultury-i-Sportu-903638279766115/ 

Nagrodzony zostanie autor najczęściej polubionego zdjęcia. Brane pod uwagę będą tylko głosy z wykorzystaniem reakcji za pomocą emotikon "lubię to" i "super".
 

Regulamin konkursu „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”


1. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Ciechanowca.

2. Celem konkursu jest. zachęcenie do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania  oraz popularyzacja jazdy rowerem jako szybkiej i przyjaznej środowisku formy przemieszczania się. Konkurs jest organizowany w ramach kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

3. Zdjęcia na konkurs powinno przedstawiać rowerzystę lub grupę rowerzystów na szlakach rowerowych, przy atrakcjach, korzystających z uroków obszaru, usług turystycznych, produktów lokalnych lub sam rower albo fragment roweru jako główny element zdjęcia.

4. Każdy internauta może przysłać tylko jedno zdjęcie. Wolno przesyłać jedynie zdjęcie własnego autorstwa.

5. Na fotografie czekamy do dnia 14 września 2018 do godz. 14.00.

6. Wysłany e-mail powinien zawierać: fotografię konkursową (jpg), nick autora oraz dane adresowe (e-mail i numer telefonu).

7. Zdjęcia wysyłajcie na adres cokis@ciechanowiec.pl w tytule wpisując „Rowerem przez Podlasie”.

8. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z akceptacją publikacji na profilu FB Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu:  https://www.facebook.com/Ciechanowiecki-O%C5%9Brodek-Kultury-i-Sportu-903638279766115/ w ramach konkursu oraz nieodpłatnego i nieograniczonego w czasie wykorzystania zdjęcia na cele promocji turystyki i rekreacji rowerowej, w materiałach prasowych, w mediach internetowych i folderach promocyjnych.

9. Głosowanie będzie trwać w terminie od 16 do 22 września do godz. 12.00.

10. Zwycięzcę wybiorą internauci podczas głosowania.

11. Nagrodzony zostanie autor najczęściej polubionego zdjęcia. Brane pod uwagę będą tylko głosy z wykorzystaniem reakcji za pomocą emotikon "lubię to" i "super".

12. Nagrodą główną jest rower.

13. W przypadku takiej samej liczby polubieni u kilku autorów, termin rozstrzygnięcia konkursu zostanie przełożony, a organizator zorganizuje dodatkowy plebiscyt zdjęć z największą liczbą polubień.

14. Nagrodę będzie można odebrać tylko osobiście.

15. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania  plebiscytu w przypadku otrzymania niedostatecznej ilości zdjęć do konkursu.

16. Udział w konkursie poprzez wysłany e-mail na adres cokis@ciechanowiec.pl jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody Uczestnika na zasady przebiegu Konkursu opisane w Regulaminie, w tym  na podanie i przetwarzanie swoich danych osobowych.

 

Informator

Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa zaprasza 23 maja 2019 r. o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki" - w naszym mieście od marca do czerwca w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl