Głosowanie w konkursie "Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie" Drukuj
11.09.2018.

Trwa głosowanie internetowe na najczęściej polubione zdjęcie w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Burmistrza Ciechanowca „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”, w którym nagrodą główną jest rower. Konkurs ogłoszony jest w ramach obchodzonego w dniach 16-22 września Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Konkurs „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”
 

Głosować można do 22 września 2018 r. do godz. 12.00 (sobota) na profilu FB Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu:  https://www.facebook.com/Ciechanowiecki-O%C5%9Brodek-Kultury-i-Sportu-903638279766115/ 

Nagrodzony zostanie autor najczęściej polubionego zdjęcia. Brane pod uwagę będą tylko głosy z wykorzystaniem reakcji za pomocą emotikon "lubię to" i "super".
 

Regulamin konkursu „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”


1. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Ciechanowca.

2. Celem konkursu jest. zachęcenie do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania  oraz popularyzacja jazdy rowerem jako szybkiej i przyjaznej środowisku formy przemieszczania się. Konkurs jest organizowany w ramach kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

3. Zdjęcia na konkurs powinno przedstawiać rowerzystę lub grupę rowerzystów na szlakach rowerowych, przy atrakcjach, korzystających z uroków obszaru, usług turystycznych, produktów lokalnych lub sam rower albo fragment roweru jako główny element zdjęcia.

4. Każdy internauta może przysłać tylko jedno zdjęcie. Wolno przesyłać jedynie zdjęcie własnego autorstwa.

5. Na fotografie czekamy do dnia 14 września 2018 do godz. 14.00.

6. Wysłany e-mail powinien zawierać: fotografię konkursową (jpg), nick autora oraz dane adresowe (e-mail i numer telefonu).

7. Zdjęcia wysyłajcie na adres cokis@ciechanowiec.pl w tytule wpisując „Rowerem przez Podlasie”.

8. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z akceptacją publikacji na profilu FB Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu:  https://www.facebook.com/Ciechanowiecki-O%C5%9Brodek-Kultury-i-Sportu-903638279766115/ w ramach konkursu oraz nieodpłatnego i nieograniczonego w czasie wykorzystania zdjęcia na cele promocji turystyki i rekreacji rowerowej, w materiałach prasowych, w mediach internetowych i folderach promocyjnych.

9. Głosowanie będzie trwać w terminie od 16 do 22 września do godz. 12.00.

10. Zwycięzcę wybiorą internauci podczas głosowania.

11. Nagrodzony zostanie autor najczęściej polubionego zdjęcia. Brane pod uwagę będą tylko głosy z wykorzystaniem reakcji za pomocą emotikon "lubię to" i "super".

12. Nagrodą główną jest rower.

13. W przypadku takiej samej liczby polubieni u kilku autorów, termin rozstrzygnięcia konkursu zostanie przełożony, a organizator zorganizuje dodatkowy plebiscyt zdjęć z największą liczbą polubień.

14. Nagrodę będzie można odebrać tylko osobiście.

15. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania  plebiscytu w przypadku otrzymania niedostatecznej ilości zdjęć do konkursu.

16. Udział w konkursie poprzez wysłany e-mail na adres cokis@ciechanowiec.pl jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody Uczestnika na zasady przebiegu Konkursu opisane w Regulaminie, w tym  na podanie i przetwarzanie swoich danych osobowych.

 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl