Program
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu Drukuj
12.10.2018.

"Musisz przyrzec, że bez przerwy będziesz dbał o pani nerwy, będziesz uczył się starannie, zachowywał nienagannie, gdy umowa taka stanie, to jest właśnie, to jest ślubowanie." - słowami tej piosenki dzieci przypieczętowały ślubowanie pierwszoklasistów, które odbyło się w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu.
 
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI


Do grona szkolnej społeczności dołączyło dwudziestu jeden uczniów w klasie Ia – wychowawczyni Lucyna Stańczuk oraz dwudziestu dwóch uczniów w klasie Ib – wychowawczyni Dorota Mirkowicz. Dyrektor placówki życzył pierwszoklasistom aby wrośli na mądrych i dobrych dorosłych.

Gratulacje i życzenia złożyli burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Czarnecka oraz proboszczowie dwóch ciechanowieckich parafii ks. Tadeusz Kryński i ks. Andrzej Polakowski, którzy korzystając z okazji poświęcili nie tylko plecaki, ale i uczniów. Przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu dołączył się do życzeń i wręczył dzieciom książeczki oszczędnościowe SKO z 10 złotowym wkładem.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i dyskoteka w auli szkolnej.


          Więcej zdjęć...
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl