Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu Drukuj
12.10.2018.

"Musisz przyrzec, że bez przerwy będziesz dbał o pani nerwy, będziesz uczył się starannie, zachowywał nienagannie, gdy umowa taka stanie, to jest właśnie, to jest ślubowanie." - słowami tej piosenki dzieci przypieczętowały ślubowanie pierwszoklasistów, które odbyło się w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu.
 
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI


Do grona szkolnej społeczności dołączyło dwudziestu jeden uczniów w klasie Ia – wychowawczyni Lucyna Stańczuk oraz dwudziestu dwóch uczniów w klasie Ib – wychowawczyni Dorota Mirkowicz. Dyrektor placówki życzył pierwszoklasistom aby wrośli na mądrych i dobrych dorosłych.

Gratulacje i życzenia złożyli burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Czarnecka oraz proboszczowie dwóch ciechanowieckich parafii ks. Tadeusz Kryński i ks. Andrzej Polakowski, którzy korzystając z okazji poświęcili nie tylko plecaki, ale i uczniów. Przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu dołączył się do życzeń i wręczył dzieciom książeczki oszczędnościowe SKO z 10 złotowym wkładem.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i dyskoteka w auli szkolnej.


          Więcej zdjęć...
 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl