Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu Drukuj
12.10.2018.

"Musisz przyrzec, że bez przerwy będziesz dbał o pani nerwy, będziesz uczył się starannie, zachowywał nienagannie, gdy umowa taka stanie, to jest właśnie, to jest ślubowanie." - słowami tej piosenki dzieci przypieczętowały ślubowanie pierwszoklasistów, które odbyło się w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu.
 
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI


Do grona szkolnej społeczności dołączyło dwudziestu jeden uczniów w klasie Ia – wychowawczyni Lucyna Stańczuk oraz dwudziestu dwóch uczniów w klasie Ib – wychowawczyni Dorota Mirkowicz. Dyrektor placówki życzył pierwszoklasistom aby wrośli na mądrych i dobrych dorosłych.

Gratulacje i życzenia złożyli burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Czarnecka oraz proboszczowie dwóch ciechanowieckich parafii ks. Tadeusz Kryński i ks. Andrzej Polakowski, którzy korzystając z okazji poświęcili nie tylko plecaki, ale i uczniów. Przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu dołączył się do życzeń i wręczył dzieciom książeczki oszczędnościowe SKO z 10 złotowym wkładem.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i dyskoteka w auli szkolnej.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
KRUS informuje o zmianie wysokości renty socjalnej
Logo KRUSKRUS informuje, że weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o rencie socjalnej (Dz. U. z 2018 r. poz. 933), na podstawie której ustalono nową wysokość renty socjalnej.... »
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl