Regulamin
Gminny Turniej Tenisa Stołowego Drukuj
20.02.2006.


W sobotę, 18. 02. 2006 odbył się kolejny, tym razem Gminny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

W Turnieju wzięły udział czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych z Ciechanowca, Łempic,  Radziszewa Starego i Koców-Schabów. Turnieje indywidualne w kategorii dziewcząt i chłopców oraz turniej drużynowy, rozgrywane były równocześnie, systemem każdy z każdym.

W turnieju drużynowym zwyciężyła reprezentacja szkoły z Radziszewa Starego. Drugie miejsce miejsce zajęła drużyna z Koców-Schabów, a trzecie z Łempic. 

Turniej indywidualny dziewcząt wygrała Ewelina Niemyjska z Koców-Schabów, drugie miejsce zajęła Agata Osipińska z Radziszewa Starego, a trzecie Martyna Łempicka z Łempic.

Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Piotr Olszewski z Radziszewa Starego, drugie Wojciech Ołtarzewski z Radziszewa Starego, a trzecie Michał Szmurło z Ciechanowca.

Puchary i nagrody wręczał zwycięzcom dyrektor COKiS.

więcej zdjęć...

Gminny Turniej Tenisa Stołowego 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zapraszamy na Niedzielę Palmową do Ciechanowca
XIX Konkurs na Wykonanie palmy WielkanocnejMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 25 marca o godz. 9.30 na procesję z palmami i Mszę Świętą w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu... »»
 
Turniej Tenisa Stołowego Oldbojów
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoDyrektor COKiS zaprasza w niedzielę, 25 marca 2018 r. do hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A na Turniej Tenisa Stołowego Oldbojów w kategorii mężczyzn 40+ o Puchar Burmistrza Ciechanowca...  »»
 
XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 8 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Ogłoszenie w trybie małych zleceń z 20.03.2018 r.
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 19.03.2018 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku... »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z trzech zakresów działalności w 2018... »»
 
Ogłoszenie w trybie małych zleceń z 16.03.2018 r.
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 14.03.2018 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki w 2018 roku... »»
 
Nabór do Szkółki Wędkarskiej
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymZarząd Koła PZW nr 87 w Ciechanowcu ogłasza nabór do Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej JAZGARZ. W programie bezpłatne zajęcia teoretyczne i praktyczne, m.in.: składanie zestawu...  »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl