Listopadowe seanse filmowe Drukuj
08.11.2018.
 
Zapraszamy na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej, które odbędą się w piątek 16 listopada. Wyświetlone zostaną cztery filmy: "Dywizjon 303", "Hotel Transylwania 3", "7 uczuć" oraz "Planeta Singli 2".

Cena biletów:
- Grupy szkolne: 12 zł
- Ulgowy: 14 zł
- Normalny: 16 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kinowej. Do biletu ulgowego ma również prawo osoba niepełnosprawna i jej opiekun.
 
Rezerwacja możliwa telefonicznie pod numerem tel. 502 040 008 w godz. od 09.00-15.00 lub poprzez wiadomości na fanpagu "Kino w Twoim Mieście" www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
W dniu seansu rezerwacja biletów nie będzie możliwa. Bilety do odebrania w dniu projekcji najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem seansu. 


„Hotel Transylwania 3”
piątek 16.11.2018 r. / godzina 08.30
piątek 16.11.2018 r. / godzina 16.00
Bez ograniczeń wiekowych
Reżyseria: Genndy Tartakovsky

Hotel Transylwania 3  
Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć.

Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.


„Dywizjon 303. Historia prawdziwa”
piątek 16.11.2018 r. / godzina 10.45
piątek 16.11.2018 r. / godzina 13.00
Reżyseria: Denis Delić

Dywizjon 303. Historia prawdziwa  

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera.

Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo.Planeta Singli 2”
piątek 16.11.2018 r. / godzina 18.00
Od 12 lat
Reżyseria: Sam Akina

Planeta Singli 2
 Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
W drugiej części komedii ponownie zobaczymy m.in.: małżeństwo grane przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także jedynego w swoim rodzaju Piotra Głowackiego, piękną i odmienioną Danutę Stenkę, drapieżnie zabawną Izabelę Miko i odlotową Joannę Jarmołowicz. Wszystko to w aurze przedświątecznej atmosfery, wielkich zmian i, oczywiście, miłości.
 

7 uczuć”
piątek 16.11.2018 r. / godzina 20.10
Od 12 lat
Reżyseria: Marek Koterski

7 uczuć Najnowszy film Marka Koterskiego oparty na zaskakującym i brawurowym pomyśle. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji.

Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.
 


Plan widowni

Plan widowni
 
 
 
Źródło opisów  filmweb.pl
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl