Program
Wyróżnienie Wojewody Podlaskiego dla OPS w Ciechanowcu Drukuj
23.11.2018.

Przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z województwa podlaskiego wzięli udział w uroczystościach z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, zorganizowanych w Białymstoku przez Wydział Polityki Społecznej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku.
 
Wyróżnienie Wojewody Podlaskiego dla OPS w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI


Przypadający na 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego jest okazją do docenienia pracy pracowników pomocy społecznej, od których wymaga się nie tylko doskonałej orientacji w przepisach prawa i sumienności w udzielaniu wsparcia ze środków publicznych, ale też wrażliwości i cierpliwości, wyrozumiałości i wielkiej empatii.

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył pracownikom pomocy społecznej przyznane postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medale Za Długoletnią Służbę, a także przyznane przez siebie wyróżnienia dla najlepszych na Podlasiu Ośrodków Pomocy Społecznej.

Dyrektor Marzena Kryńska odebrała podziękowania i słowa uznania przyznane Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Ciechanowcu "za profesjonalną i oddaną pracę na rzecz drugiego człowieka oraz podejmowane działania w trosce o najbardziej potrzebujących".

 
 
Wyróżnienie Wojewody Podlaskiego dla OPS w Ciechanowcu
 
 
 

Informator

Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki" - w naszym mieście od marca do czerwca w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl