buy medication online
 
Grudniowe seanse filmowe Drukuj
05.12.2018.
 
Zapraszamy na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej, które odbędą się we wtorek 11 grudnia. Wyświetlone zostaną dwa filmy animowane "Grinch" i "Mała Stopa", film wojenny "„Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, a także film biograficzny o zespole Queen "Bohemian Rhapsody" i horror "Zakonnica".

Cena biletów:
- Grupy szkolne: 12 zł
- Ulgowy: 14 zł
- Normalny: 16 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kinowej. Do biletu ulgowego ma również prawo osoba niepełnosprawna i jej opiekun.
 
Rezerwacja możliwa telefonicznie pod numerem tel. 502 040 008 w godz. od 09.00-15.00 lub poprzez wiadomości na fanpagu "Kino w Twoim Mieście" www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
W dniu seansu rezerwacja biletów nie będzie możliwa. Bilety do odebrania w dniu projekcji najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem seansu. 
 

„Grinch”
wtorek 11.12.2018 r. / godzina 9.30
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Komedia animowana
Produkcja: Chiny, USA, 2018
Reżyseria: Scott Mosier, Yarrow Cheney

Grinch Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures – komedia animowana „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia. Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt.

 

„Dywizjon 303. Historia prawdziwa”
wtorek 11.12.2018 r. / godzina 12.30
Od 13 lat
Gatunek: Akcja, wojenny
Produkcja: Polska, 2018
Reżyseria: Denis Delić

Dywizjon 303. Historia prawdziwa 

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera.

Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo.

 

„Mała Stopa"
wtorek 11.12.2018 r. / godzina 15.45
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Film animowany
Produkcja: USA, 2018
Reżyseria: Karey Kirkpatrick

Mała Stopa  
„Mała Stopa” to przygodowa animacja przedstawiająca legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka.
Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę.

To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.Bohemian Rhapsody”
wtorek 11.12.2018 r. / godzina 17.45
Od 15 lat
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Produkcja: USA, Wielka Brytania, 2018
Reżyseria: Bryan Singer

Bohemian Rhapsody  Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.
Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie. 

 

Zakonnica”
wtorek 11.12.2018 r. / godzina 20.00
Od 15 lat
Gatunek: Horror
Produkcja: USA, 2018
Reżyseria: Corin Hardy

Zakonnica Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu.

Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w Obecności 2. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.Plan widowni

Plan widowni
 
 
 
Źródło opisów  www.kinowtwoimmiescie.pl
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card