Coraz bliżej Święta... Drukuj
12.12.2018.

Opowieści wigilijne dla najmłodszych, rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, kiermasz, koncert kolęd czy Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego - to niektóre z przedświątecznych atrakcji przygotowanych dla mieszkańców przez ciechanowieckie instytucje. 

Pierwsza świąteczna atrakcja to Konkurs plastyczny „Rodzinne bombki”. Do 18 grudnia każda rodzina może dostarczyć na konkurs do 3 bombek. Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 23 grudnia o godz. 13.00 w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej. Tego samego dnia, w godz. 11.00-13.00, przed Kościołem na Mini Kiermaszu Świątecznym można będzie zakupić ozdoby świąteczne i kartki bożonarodzeniowe.
 
Mieszkańcy, którzy chcą złapać formę przed świętami i nowym rokiem mogą wziąć udział w Świątecznym Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca w kategorii mężczyzn, który odbędzie się w niedzielę16 grudnia w sali gimnastycznej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A. Zapisy od godz. 11.00.
 
W czwartek 13 grudnia o godz. 10.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu, przedszkolaki wysłuchają "Opowieści wigilijnych".
 
W sobotę 15 grudnia w  Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu (ul. Mostowa 6) o godz. 14.00 odbędą się świąteczne warsztaty rękodzieła dla dzieci i młodzieży, warsztaty bożonarodzeniowe dla dorosłych – choinki i stroiki świąteczne. 
 
Natomiast 22 grudnia (sobota) o godz. 14.00 dorośli mogą stworzyć choinki i stroiki świąteczne podczas "Warsztatów bożonarodzeniowych dla dorosłych". 
 
W świąteczny nastrój wprowadzą uczniowie Szkoły Muzycznej, którzy w piątek 21 grudnia o godz. 18.00 dadzą Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd, w siedzibie COKiS (ul. Mostowa 6).
 
Organizatorami tych wydarzeń są: Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia, Miejska Biblioteka Publiczna i Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej.
 
 

Powiększ
 

 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl