Program
Święto Szkoły Podstawowej Drukuj
28.02.2006.


Święto Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu związane jest z datą urodzin słynnego astronoma Mikołaja Kopernika – naszego patrona od 1971 r. W tym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie przeżywają osiągnięcia szkoły. 

Na uroczystym apelu dyrektor Krzysztof Pełszyk podziękował za pracę najlepszym uczniom, podsumowując ich dokonania. W I semestrze tego roku szkolnego najlepsze wyniki w nauce osiągnęła kl. IV b, (wychowawczyni p. Irena Skierczyńska ) – uzyskując średnią ocen 4,24. 

Wyróżnionych zostało 44 uczniów z kl. IV-VI (średnia ocen powyżej 4,75 i wzorowe zachowanie). Najwyższą średnią (5,55) osiągnęła Joanna Myszko z kl. VIb 

Jednym z wielu sukcesów naszych wychowanków i nauczycieli jest zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Stajenka 2005” w kategorii wiekowej 10 – 12 lat przez zespół wokalny Akwarele prowadzony przez pana Jacka Dudka.

Akademię z okazji Święta Szkoły przygotowały panie Alicja Przesław z klasą IIc i Irena Skierczyńska z klasą IVb.

W tygodniu poprzedzającym tę uroczystość przeprowadzono cykl konkursów „Talenty, talenty…”. Podczas uroczystej akademii laureaci mają okazję zaprezentowania się szerszemu gronu widzów. Wręczane są nagrody i dyplomy – w tym roku także nauczycielom – łowcom talentów, którzy swoją pracą i zaangażowaniem umożliwili dzieciom prezentację ich umiejętności. Są to: p. Jolanta Kokoszko, p. Ewa Głuchowska, p. Zofia Sęczak, p. Joanna Kuczabo, p. Jacek Dudek, p. Tadeusz Waluch.

                                                   

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu


więcej zdjęć...

Święto Szkoły Podstawowej  

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl