Program
Stypendia dla najlepszych uczniów Powiatu Wysokomazowieckiego Drukuj
26.02.2019.

W Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego za osiągnięcie wysokich wyników w nauce przez uczniów szkół prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019.
 
Stypendia dla najlepszych uczniów Powiatu Wysokomazowieckiego

fot. Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem


W uroczystym wręczeniu stypendiów młodzieży towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół. Starosta Wysokomazowiecki Bogdan Zieliński podkreślił, że uhonorowanie osiągnięć uczniów z powiatu wysokomazowieckiego możliwe jest dzięki "Powiatowemu programowi wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży".

"Witam najlepszych z najlepszych z naszych szkół - powiedział Starosta Wysokomazowiecki - chciałbym bardzo serdecznie podziękować Radnym Rady Powiatu Wysokomazowieckiego oraz członkom Komisji ds. Oświaty, z panią przewodniczącą na czele za to, że możemy również w 2019 roku ten program kontynuować dzięki środkom zapisanym w budżecie powiatu wysokomazowieckiego. Chcę podziękować wszystkim dyrektorom jednostek, którzy pracują na rzecz oświaty, dzięki którym mamy kogo nagradzać. W głównej mierze chciałbym podziękować naszej cudownej młodzieży za to, że takie wyniki osiągacie i chcecie je osiągać w naszych szkołach”.

Starosta zwrócił się z gratulacjami również do rodziców oraz nauczycieli stypendystów, zaś samych uczniów poprosił o popularyzowanie swoich placówek wśród młodszych roczników.

Stypendia zostały przyznane 31 uczniom z 3 szkół, prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem (11 uczniów), Zespół Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem (3 uczniów) oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu (17 uczniów).

Uczniowie z ciechanowieckich szkół nagrodzeni Stypendiami Starosty Wysokomazowieckiego za I semestr roku szkolnego 2018/2019:

Liceum Ogólnokształcące w ZSOiZ w Ciechanowcu: Gabriela Brulińska, Adrianna Borzym, Paulina Grabowska, Jakub Lewandowski, Paulina Trzcińska, Piotr Zawistowski, Weronika Bachorek, Gabriela Tymińska, Weronika Parzonko, Kamila Cieśluk, Aleksandra Piętka, Weronika Wąsak.

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w ZSOiZ w Ciechanowcu: Joanna Ryczkowska,  Gabriela Wysocka, Julia Sabak, Natalia Aleksandra Ziółkowska, Aleksandra Radziszewska.


          Więcej zdjęć...
 
 
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl