Program
Mateusz Kawalec wystąpi w "Szansie na sukces" Drukuj
05.03.2019.

W białostockich "Spodkach" odbył się casting do powracającego po siedmiu latach przerwy telewizyjnego programu "Szansa na sukces". 17 lutego w holu Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury pojawiły się tłumy chętnych, z których każdy musiał przygotować dwa wybrane polskie utwory.  

Mateusz Kawalec wystąpi w "Szansie na sukces"

fot. Zbigniew Poniatowski MPI


W castingu udział wziął Mateusz Kawalec, uczeń klasy 1A LO w Ciechanowcu. Miło nam zakomunikować o zakwalifikowaniu się Mateusza do programu, który wkrótce będzie nagrywany. Gratulujemy Mateuszowi i życzymy wygranej.

Białystok jest jednym z czterech miast, w których odbył się casting do nowej edycji programu. Pozostałe to Warszawa, Gdańsk i Katowice. Laureaci siedmiu odcinków programu „Szansa na sukces” wezmą udział w wielkim koncercie specjalnym w Opolu. Jedna z osób zostanie wyłoniona i uczestniczyć będzie w koncercie „Debiuty” w trakcie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.


Mateusz Kawalec wystąpi w "Szansie na sukces"


 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl