Program
Oferty inwestycyjne w Gminie Ciechanowiec Drukuj

Potencjał społeczno-gospodarczy Gminy Ciechanowiec oraz perspektywy jej dynamicznego rozwoju są gwarancją satysfakcji dla wszystkich tych, którzy właśnie tutaj będą rozwijać swój biznes.
 
Wychodząc naprzeciw, zapraszamy inwestorów z Polski i z zagranicy do współpracy gospodarczej. Jesteśmy gminą otwartą i przychylną do zainicjowania wielu inwestycji. Ciechanowiec jest jednym z miejsc, o których mówi się, że mają swoją duszę, a wręcz jakąś magię. Tutaj niemal we wszystkim tradycja i historia łączą się ze współczesnością. Wielkim szacunkiem obdarzamy dziedzictwo przeszłości, ale śmiało patrzymy w przyszłość, myśląc o harmonijnym rozwoju całej gminy. Naszym największym kapitałem niezmiennie są ludzie pełni twórczych inwencji, kreatywni w biznesie i rozumiejący wyjątkowość tego miejsca.
 
Samorząd gminy Ciechanowiec przywiązuje wielką wagę do stworzenia komfortowych warunków dla wszelkiej działalności i inicjatywy gospodarczej na terenie Gminy. Atutami, które zachęcają do zainwestowania w jej szybki rozwój gospodarczy jest doskonała infrastruktura techniczna, sieć telekomunikacyjna i drogowa, nadwyżki siły roboczej, ulgi podatkowe i tereny pod inwestycje.
 
Informacje dla inwestorów zainteresowanych ulokowaniem swojego kapitału na terenie Miasta i Gminy Ciechanowiec pod  nr tel. 86 277 11 45

Powiększ
 
Przedsiębiorcom i inwestorom oferujemy:
 
Tereny inwestycyjne pod działalność usługową lub produkcyjną przy ul. Podlaskiej:
 
1. Działka nr 3035/11, o pow. 3,40 hektara    zobacz lokalizację
 
 
Oferty inwestycyjne

Oferty inwestycyjne

 

2. Działka nr 3053/2, o pow. 1,40 hektara   zobacz lokalizację
 
Do lipca 2020 roku planowane jest wykonanie przyłącza gazowego do obu działek w ramach rozpoczętego procesu gazyfikacji miasta Ciechanowiec.
 
 
Oferty inwestycyjne

Oferty inwestycyjne


 
Polecamy do zagospodarowania:
 
1. Nowy budynek do rozpoczęcia działalności gospodarczej na ul. Drohickiej, w którym można zatrudnić około 50 osób    zobacz lokalizację
 
 
Oferty inwestycyjne

Oferty inwestycyjne

Oferty inwestycyjne

 

2. Budynek po Szkole Podstawowej w Kocach Schabach   zobacz lokalizację
 
 
Oferty inwestycyjne

Oferty inwestycyjne

Oferty inwestycyjne
 

 
3. Pomieszczenia pod wynajem w budynku Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym    zobacz lokalizację
 
 
Oferty inwestycyjne
 
 
 
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl