Program
Jubileusz 111-lecia ciechanowieckiej Orkiestry Dętej Drukuj
08.05.2019.

W tym roku rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja zbiegła się z jubileuszem 111-lecia powstania ciechanowieckiej Orkiestry Dętej, która z tej okazji zagrała wyjątkowy koncert.
 
Jubileusz 111-lecia ciechanowieckiej Orkiestry Dętej

fot. COKiS

Na zaproszonych gości oraz licznie zgromadzoną tego dnia w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu publiczność, czekała prawdziwa muzyczna uczta. Orkiestra Dęta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, pod batutą Krzysztofa Witkowskiego, wykonała zróżnicowany stylistycznie repertuar, na który złożyły się utwory filmowe, rozrywkowe i taneczne, takie jak „Soul Bossa Nova”, „Sway”, „The Magnificent Seven”, czy „Orkiestry Dęte”. Znane przeboje „Bo z dziewczynami” i „Do zakochania jeden krok”, z akompaniamentem ciechanowieckiej Orkiestry zaśpiewali Mateusz Kawalec i Sara Majewska.

Na zakończenie Jubileuszowego Koncertu, dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu podziękowała wszystkim osobom, organizacjom i instytucjom, które wspierały i w dalszym ciągu wspierają rozwój ciechanowieckiej Orkiestry Dętej, przyczyniając się do tego, że istnieje ona do dzisiaj i kontynuuje zapoczątkowane 111 lat temu tradycje Strażackiej Orkiestry Dętej.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podlaskiego. Organizacja Jubileuszu była możliwa dzięki wsparciu Marszałka Województwa Podlaskiego, Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu, Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, Firmy „U Jana” s.c. Grzegorz Łopuski, Marek Morzy, Firmy Nasienno-Handlowej „Jamir” Mirosław Borkowski, Anety i Marcina Czarneckich, Adama Uszyńskiego „Usługi Weterynaryjne”, Domu Weselnego „Jagoda” i Fundacji Rozwoju Edukacji „Cogito”.
                                                      

Dyrektor COKiS

Sylwia Kuczuk-Szymańska

          Galeria zdjęć
 
 
 
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl