buy medication online
 
Odpust na świętego Antoniego Drukuj
31.05.2019.

Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu zaprasza na imprezę plenerową „Odpust na świętego Antoniego”, która odbędzie się 9 czerwca 2019 r. (niedziela) na terenie Muzeum w godz. 11.00 - 19.00


Odpust na św. Antoniego to wydarzenie o charakterze pikniku rodzinnego, które służy integracji mieszkańców Ciechanowca i okolic, a coraz częściej regionu. W trakcie imprezy planujemy mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych.
 
Ideą festynu jest nawiązanie do odpustów na św. Antoniego, które od połowy XIX wieku odbywały się w parafii Boguty Pianki, skąd na teren naszego skansenu został przeniesiony  w 2010 roku drewniany kościół, stanowiący w chwili obecnej jeden z naszych najcenniejszych zabytków. Impreza odbędzie się w jego otoczeniu – na placu przed kościołem.
 
9 czerwca - w trakcie tegorocznego Odpustu zaplanowaliśmy występy dzieci i młodzieży z lokalnych przedszkoli, szkół, ośrodków kultury oraz koncerty zespołów folklorystycznych. Na wszystkich czekać będą atrakcje odpustowe, m.in. stragany, strzelnica i loteria fantowa, dziad odpustowy, katarynki, kuchnia regionalna. Dodatkowym prezentem dla młodszych i starszych dzieci będą dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód, trampolina. Na terenie skansenu odbywać się będą proste, wiejskie zabawy i wielopokoleniowe konkursy z nagrodami oraz pokazy dawnych rzemiosł i przejażdżki bryczką. W programie będzie też występ teatru obwoźnego, zabawy z kuglarzami, szczudlarzami i wiele innych odpustowych atrakcji. Na zakończenie zabawa na dechach przy muzyce zespołu The Cajun Spices.

                                           

Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka
w Ciechanowcu

  

Powiększ

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card