Pożegnanie absolwentów Drukuj
04.05.2006.
28 kwietnia 2006 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu odbyło sie uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów.

Na uroczystości gościli: wicestarosta Powiatu Wysokomazowieckiego Leszek Gruchała, burmistrz Ciechanowca Stanisław Łapiak, przewodnicząca Rady Rodziców Janina Borkowska, wychowawcy klas maturalnych, grono pedagogiczne i rodzice maturzystów.

W tym roku szkołę ukończyło 207 osób: 94 uczniów Liceum Ogólnokształcącego, 32 - Liceum Profilowanego, 19 – Liceum Uzupełniającego dla Dorosłych i 62 – Technikum Uzupełniającego dla Dorosłych. Osiagnięciami tegorocznych absolwentów jest uzyskanie średniej ocen powyżej 4 przez 38 osób, udział w licznych zawodach sportowych, konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Wyróżniającym się uczniom wręczono nagrody, świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy gratulacyjne rodzicom uczniów oraz podziękowano pani Janinie Borkowskiej, która w Radzie Rodziców działała przez 8 lat.

Wicestarosta wysokomazowiecki złożył gratulacje absolwentom, życzył im powodzenia na maturze i podziękował gronu pedagogicznemu za trud włożony w wychowanie młodzieży, a burmistrz Ciechanowca w swym wystąpieniu wyraził nadzieję, że po uzyskaniu wyższego wykształcenia i tytułów magistrów, tegoroczni absolwenci powrócą do Ciechanowca.

Część oficjalna zakończyła się uroczystym ślubowaniem absolwentów, po czym nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klas młodszych.

więcej zdjęć...

Pożegnanie absolwentów 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl