Gimnazjada powiatowa w lekkiej atletyce Drukuj
04.05.2006.

Przy słonecznej i wietrznej pogodzie na stadionie COKiS w Ciechanowcu odbyła się Gimnazjada Powiatu Wysokie Mazowieckie w lekkiej atletyce. Pierwszy raz rolę gospodarza pełnił Ciechanowiec. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z 10 szkół. Sędzią głównym był Andrzej Niwiński a elektroniczny pomiar zapewnił Bogdan Bieliński. Szczególne podziękowania należą się panu Cezaremu Koziarskiemu, nauczycielowi wychowania fizycznego w ciechanowieckim Gimnazjum, za profesjonalną organizację imprezy. Awans do półfinału wojewódzkiego uzyskali:


Dziewczęta
 
100 m
1.Magdalena Młynarska 90G. Sokoły13,78s
2.Agnieszka Nasiłowska 92G. Sokoły13,96s
3.Aneta Morawska 90G. Ciechanowiec14,17s 
4.Emilia Lubowicka 92G. Klukowo14,32s
5.Natalia Dworakowska 91G. Sokoły14,36s
6.Sylwia Stypułkowska 92G. Kobylin B.14,43s
 
300m
1.Paulina Jarocka 91G. Kobylin B.48,73s
2.Emilia Lubowiecka 92G. Klukowo48,85s
3.Aneta Kurzyna 92G. Sokoły51,80s
4.Anna Kwiatkowska 90G. Klukowo52,10s
5.Edyta Dworakowska 91G. Sokoły52,89s
6.Danuta Pogorzelska 91G. Kobylin B.54,22s
 
600m
1.Dorota ŚliwowskaG. Kobylin B.2;04,85s
2.Anna PłońskaG. Jabłoń K.2;09,81s
3.Ewa Czajkowska 90G. Kobylin B.2;10,67s
4.Martyna Możdżeń 90G. Czyżew2;12,40s
5.Katarzyna Lupa 90G. Klukowo2;13,60s
6.Martyna OlędzkaG. Nowe Piekuty2;14,16s
 
1000m
1.Paulina Kalinowska 90G. Kobylin B.3;46,79s
2.Eliza Dąbrowska 90G. Czyżew3;50,05s
3.Magdalena Bruszewska 92G. Kobylin B.3;54,11s
4.Ludmiła Perkowska 90G. Sokoły3;58,18s
5.Monika Gąsowska 91G. Kobylin B.4;14,58s
 
100m p. płotki
1.Magdalena Młynarska 90G. Sokoły18,09s
2.Justyna Raciborska 90G. Kobylin B.18,88s
3.Magdalena Mężyńska 90G. Kobylin B.19,15s
4.Marta Rękawek 90G. Sokoły20,03s
5.Katarzyna Wołpiuk 91G. Kobylin B.20,26s
6.Elżbieta Maleszewska 91G. Kobylin B.23,32s
 
300m p. płotki
1.Aneta Kurzyna 92G. Sokoły57,36s
2.Agnieszka Nasiłowska 92G. Sokoły60,96s
3.Elżbieta Maleszewska 91G. Kobylin B.62,43s
 
4x100m
1.G. Sokoły 56,91s
2.Kobylin Borzymy 58,08s
3.Klukowo 59,77s
4.Czyżew 61,68s
5.Kulesze Kośc. 62,15s
 
skok w dal
1.Natalia Dworakowska 91G. Sokoły4,71m
2.Joanna Łapińska 90G. Sokoły4,35m
3.Ewa Marecka 91G. Szepietowo4,18m
4.Eliza Łopieńska 92G. Nowe Piekuty4,12m
5.Katarzyna Piekutowska 90G. Nowe Piekuty4,03m
6.Agnieszka Popławska 90G. Czyżew4,01m
 
skok wzwyż
1.Joanna Łapińska 90G. Sokoły135cm
2.Emilia Dąbrowska 91G. Nowe Piekuty135cm
3.Joanna Grodzka 91G. Kulesze Kośc.130cm
4.Paulina Kostro 92G. Nowe Piekuty125cm
5.Martyna Kruszewska 92G. Szepietowo125cm
6.Agnieszka Pruszyńska 92G. Szepietowo125cm
 
kula 3 kg
1.Agnieszka Popławska 90G. Czyżew12,08m
2.Małgorzata Raciborska 91G. Sokoły12,00m
3.Urszula Czajkowska 90G. Sokoły10,39m
4.Katarzyna Raciborska 92G. Sokoły10,01m
5.Monika Frankowska 90G. Kobylin B.8,94m
6.Małgorzata Zambrzycka 91G. Sokoły7,90m
 
dysk 0,75 kg
1.Małgorzata Raciborska 91G. Sokoły38,50m
2.Urszula Czajkowska 90G. Sokoły32,66m
3.Anna Jabłońska 90G. Jabłoń Kośc.30,15m
4.Katarzyna Raciborska 92G. Sokoły28,10m
5.Monika Frankowska 90G. Kobylin B.23,32m
6.Urszula Prokop 90G. Klukowo20,00m
 
oszczep
1.Anna Jabłońska 90G. Jabłoń Kośc.24,02m
2.Eliza Kostro 91G. Jabłoń Kośc.17,58m
 
 
Chłopcy
 
100m
1.Daniel Brzozowski 90G. Jabłoń K.12,24s
2.Mariusz Bala 90G. Wys. Maz.12,50s
3.Dariusz Kurzyna 90G. Sokoły12,52s
4.Kamil Pogorzelski 92G. Kobylin B.12,54s
5.Wiesław Roszkowski 91G. Sokoły12,66s
6.Kamil Gęsiewski 91G. Sokoły12,74s
7.Grzegorz Pogorzelski 91G. Sokoły12,74s
 
300m
1.Daniel Brzozowski 90G. Jabłoń K.42,02s
2.Kamil Pogorzelski 92G. Kobylin B.42,60s
3.Kamil Gęsiewski 91G.Sokoły43,47s
4.Marcin Drągowski 90G. Sokoły43,71s
5.Grzegorz Pogorzelski 91G. Sokoły43,90s
6.Dariusz Kurzyna 90G. Sokoły44,34s
 
600m
1.Grzegorz Jamiołkowski 90G. Sokoły1;41,36s
2.Ernest Koziarski 90G. Ciechanowiec1;43,50s
3.Kamil Bruszewski 92G. Sokoły1;51,60s
4.Łukasz PogorzelskiG. Kobylin B.1;59,64s
5.Andrzej KierzkowskiG. Kobylin B.2;03,75s
 
1000m
1.Adam Łapiński 90G. Sokoły3;06,91s
2.Paweł Gierłachowski 88G. Sokoły3;11,02s
3.Adam KoronieckiG. Ciechanowiec3;13,02s
4.Kamil MurawskiG. Ciechanowiec3;14,20s
5.Grzegorz Czajkowski 90G. Kobylin B.3;20,43s
6.Piotr Jamiołkowski 92G. Sokoły3;34,43s
 
2000m
1.Adam Myszko 90G. Ciechanowiec6;54,15s
2.Damian Polowczyk 90G.Sokoły7;12,24s
3.Michał Ignaczewski 90G. Szepietowo7;37,75s
 
110m p. płotki
1.Mariusz Czajkowski 90G. Kobylin B.17,07s
2.Mariusz Mojsa 91G. Sokoły18,26s
3.Mateusz Kikolski 90G.Sokoły19,80s
4.Rafał Garbowski 90G. Kobylin B.20,02s
5.Adam Wiśniewski 92G. Kobylin B.20,22s
 
300m p. płotki
1.Michał Kulczakiewicz 90G. Ciechanowiec45,26s
2.Mariusz Czajkowski 90G. Kobylin B.45,93s
3.Marcin Jamiołkowski 90G.Sokoły46,51s
4.Rafał Garbowski 90G. Kobylin B.50,51s
5.Bartosz Kurzyna 90G. Kobylin B.56,69s
 
4x100m
1.G.Sokoły 51,41s
2.G. Kobylin B. 51,63s
3.G. Ciechanowiec 51,83s
4.G. Nowe Piekuty 52,89s
5.G. Czyżew 54,65s
 
skok w dal
1.Artur Piętka 91G. Klukowo5,19m
2.Piotr Kurpiewski 90G. Wys. Maz.5,12m
3.Kamil Poślada 90G. Czyżew4,94m
4.Mariusz Mojsa 91G. Sokoły4,87m
5.Krzysztof Kostro 90G. Nowe Piekuty4,86m
6.Sławomir Wojtkowski 90G. Ciechanowiec4,55m
 
skok wzwyż
1.Zbigniew Sakowicz 90G. Jabłoń Kośc.175cm
2.Kamil Zdrodowski 90G. Jabłoń Kośc.170cm
3.Michał Kulczakiewicz 90G. Ciechanowiec160cm
4.Marek Mazur 90G. Nowe Piekuty160cm
5.Karol Brzozowski 90G. Nowe Piekuty160cm
6.Marcin Majkowski 90G. Czyżew140cm
 
kula 4 kg
1.Andrzej Raciborski 90G. Sokoły14,02m
2.Karol Dobkowski 90G. Sokoły12,88m
3.Mariusz Murawski 91G. Czyżew12,80m
4.Kamil Frankowski 90G. Kobylin B.12,01m
5.Marek Łuniewski 90G. Kulesze K.11,90m
6.Marek Łopieński 92G. Nowe Piekuty11,86m
 
dysk 1 kg
1.Karol Dobkowski 90G. Sokoły43,75m
2.Andrzej Raciborski 90G. Sokoły43,63m
3.Paweł Nieciecki 90G. Kobylin B.42,17m
4.Rafał Murawski 90G. Ciechanowiec40,06m
5.Piotr Sikorski 90G. Kobylin B.34,90m
6.Adam Frąckiewicz 90G. Kulesze K.33,63m
 
oszczep 600g
1.Mariusz Murawski 91G. Czyżew45,00m
2.Bartosz Niewiarowski 91G. Ciechanowiec43,41m
3.Rafał Murawski 90G. Ciechanowiec43,39m
4.Karol Uszyński 91G. Kulesze Kośc.39,95m
5.Paweł Porowski 91G. Sokoły36,16m
6.Hubert Wojno 92G. Szepietowo33,46m
 
Drużynowo:
 
Dziewczęta
 
1.Sokoły 156 pkt
2.Kobylin Borzymy 108
3.Jabłoń Kośc. 38,5
4.Czyżew 36
5.Klukowo 29
6.Nowe Piekuty 19,5
7.Szepietowo 15
8..Kulesze Kośc 14
9.Ciechanowiec 10
 
Chłopcy
 
1.Sokoły 156 pkt
2.Kobylin Borzymy 92
3.Ciechanowiec 75
4.Czyżew 37
5.Jabłoń Kośc. 36
6.Nowe Piekuty 26
7.Klukowo 18
8.Wysokie Maz. 14
9.Kulesze Kośc. 11
10.Szepietowo 9

 
                                                           

Andrzej Niwiński
Sędzia główny Gimnazjady 


     

więcej zdjęć...

Gimnazjada powiatowa w lekkiej atletyce

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl